Sizce pişman olup arar mı? Ne yapmalıyım?

sevgilimin güven sorunsalı var her dakika beni sucluyor her dakika inanıyor 2 dakika tamam diyor gene aynı sürekli beni suçluyor sürekli ama yok aldatıyosun yok şöyle yok böyle hani yapsam eyw ama yapmadıgım halde gücüme gidiyor ve yoruldum artık laf anlatmaktan ayrıldıgımdada sen benşmle dalga geçtin oynadın sevmiyorsun diyip tehdit ediyor ayrıldım 2 gün önce ve numaramı değiştirdim onu çok seviyorum tamamen kopmayıda düşünmüyorum sadece hatasını anlamasını istiyorum ( arkadaşımın numarasını biliyor isterse ordan ulaşabilir bana ) ama arkadaşımada ulaşmamış 2 gündür :/ sizce pişman olup ararmı dönermi dersiniz Şu an askerde ? askerden öncede huyu aynıydı.Delireceğim ya artık lütfen yardım edin napmalıyım ?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• bu ılıskıyı sudurmek zorunda mısın acaba merak ettım.. ne demek yahu senı aldatmakla suclamak.. resmen paranoyak senın adam.. allah korusun guzelım sırf bu paranoya yuzunden kotu seyler yapar bu adam sana..

0|0
    0|0
    • haklısın ama seviyorum :/ pişman olup dönermi snece

• kabul edermisin ?

• ve o askerdeyken acımadan onu bırakan bırısın. onunla alay eden caresızlık ıcınde bırakan adi bır o*sun..(tabı bunlar ona gore) bu dusuncelerı sana asla seslendırmeyecektır ama dusuncesı hep bu sekılde olacaktır.. senınle her konusmasında her durumunda senın en ıyı nıyetlı dusuncelerınde bıle art nıyet arayacaktır..ama saplantısını da asamayacaktır.. su anda senden ayrılmayı senı unutmayı senden cok ıstıyor ama yapamıyor cunku sen ona gore onun ıcın yanlıs kısısın..

Erkekler Ne Diyor 7

• Paranoya insanla hayat zordur ben olsam katlanmam

0|0
    0|0
  • Zor zor biraz karakter ve kişilik meselesi. Söylediğinin nereye gideceğini kestiremeyen ağzı gevşek insanlar var en iyisi uzak durmak aslında.

0|0
    0|0
  • aldatılmaktan korkan adamı bir askerlik görevini yaparken terk ediyosun ... birde pişmalıktan geri döner mi diye mi soruyosun ... o belki döner de, bence sen doğru yapmamışsın ... çocuk askerlik psikolojisi içinde şimdi sana daha çok yoğunlaşır ...

0|0
    0|0
    • haklısın evet ama inan haklıyım kaldıramıyordum askerden öncede öyleydi ama bende insan değilmiyim ya kaldıramıyorum hergün aynı hergün güvenmeyi denese hiç bir sorunumuz olmuycak numaramı değişitrdim ulaşbilceği bir numara var ama 2 gündür ulaşmıyor onada seviyor ama bir tuhaf ya hatasını hiçmi anlamamıştır sizce ?

• ekledim.

• benim açımsan soun değil, kabul ettim ... ama şimdi askerde sevgilin senin burda benimle veya diğer eklediğin arkadaşları görünce kıskanması normal değil mi ... adamın aklına ilk geen bunlardan biriyle kesin beni aldatıyor olacak ... :)

• sende ona vkarşo-ı tavrını koy aklını başından al belki bu huyundan vaz geçer

0|0
    0|0
    • işte koydum tavrımı hattımı falan değiştrdim numaramı bilmiyor şuan ayrıldım zaten ?

• senin kafan çok karışmış istersen ekle beni faceden konuşALIM SNİNLE BİRAZ BEN 3 SENE PİSKİYARİ EĞİTİMİ ALDIM EN AZINDAN BİRAZ RAHATLARSIN GİZLİ OLMASAN BURDAN MSJ ATARIM

• ekledim

• kedini fazla kaptırdığını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • fazla aşk adamı deli eder..bence kendini fazla kaptırma

0|0
    0|0
  • Sana geri dönse bile pişman olduğu için değil seni özlediği için geri dönecektir. Sevgilinin kişiliğini değiştiremezsin, paranoyası var.

0|0
    0|0
    • napmalıyım ?

• Üzgünüm ama erkek arkadaşın takıntılı bir insan, eğer bir psikiyatıra görünürse paranoyak olup olmadığına karar verebilir.

• aynen

Kızlar Ne Diyor 2

• bırak ya aynı durumdaydım farklı sehirlerdeydik yok orda beni aldatıyosundur yok söyle yok böylr, yalan söylüyomusum ben alttan aldıkca hakaretvari boyutlara ulastı gururuma yediremedim tamamen bitirdim, kendini heba edersin canım. bide evlendiginizi düsün..neler yapmaz simdi bunları yapan. gecmiste yasadıklarının acısını senden cıkarmaya hakkı yok. güven sorunu olan biriyle olmuyo..

0|0
    0|0
    • pişman etmek istiyorum canım hatasını anlasın dönsün istiyorum söylermisin napmalıyım ?

• biraz bekle bence

0|0
    0|0
    • bekliycem zaten başka çarem yok ama numaramı değişitrdim işte

• oalbilirde sence ulaşırmı:(

• acık söylemek gerekirse eğer bu onun fazlaca kanına dokunmussa ulasmayabilir.. ya da biraz bekler dayanamaz ulasır.. ama biraz bekler bnce

Yükleniyor...