Ezik insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben bir ezikle karşılaşsam genelde yaşını bahane eder ''çocuk yok karşında düzgün konuş'' gibi bir cümleyle, bence bu eziklerin otobüste yer versinler diye sağı solu kesen genşlerin gözünün içine içine bakan yaşlı yaşlı teyzelerden farkı yok (eee çocuk değil bunlar sonuçta), ezikliklerini kapatmak için binbir bahane

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Senin etrafındaki büyükler sadece "yer isteyerek" aklında yer edinmiş olabilirler.

Bizim büyüklerimiz de saygı vardı, olgunluk vardı, karşısındakine öngörülü yaklaşma şekli vardı. Ha aynı zamanda gerektiğinde oturduğumuz yeri de verdik, bu bi' özveridir.

Lakin senin yaptığın gibi "ay büyümek çok kötüüü" ve de "yaşlılar sadece yer verilmek için vardır" düşünce algoritmasında değil.

1|4
    0|1
  • Ne düşünelim? İyiler, hoşlar.

0|3
    1|0
  • Hemen yardım ederim. Onunla iletişim kurarım. Önemli olduğunu ve toplumda bir yeri olduğunu, bir işe yaraması gerektiğini, kesinlikle bir alanda başarılı olabileceğini söylerim. Neleri sevdiğini sorarım. Bakış açısını öğrenir, aurasını kendimce genişletmeye çalışırım. Değişime açıksa onunla görüşür, hayatından memnunsa muhabbet eder, yoluma bakarım.

0|2
    0|1
  • ee doğru demişler niye adamlara ağzını bozuyorsun ki?bir de üstüne pis ezik cevap veriyor diye zırvalıyorsun?

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• ah ah sana ne desem bilemedim gerçekten.bizim bir arkadaş vardı çok konuşmazdı böyle çekingen kızlarla konuşamaz ıkınır sıkılırdı asla senin baktığın gözle bakmadım çocuğa yardımcı olmaya çalıştım.çocuk yıllar sonu açıldı ve babasının sürekli onu dövdüğünü artık herşeyden ürker olduğunu söyledi.şimdi bu çocuğu görsen sen ezik dersin ben ise helal olsun adamın dibi derim.

seni 7 öğün çocukkenve büyüyünce dövsünler sen sokakta cool takıl bakalım yani sebebini bilmeden aaa ezik dememek lazım

1|0
    0|2
  • ezmeleri ezelim..

0|0
    0|2
  • profil fotondan 5 verdim

1|1
    0|1
  • Eziklerin yaşı yoktur.Ezikler aynı zeytinyağı gibidir.Üste çıkmak için her yolu denerler.Vıcık vıcıktırlar.Acınacak halleri vardır.

0|1
    1|1
  • bu sorouyu soran zıhnıyet ezık bence.. toplumda ınsanları ezık ya da dıgerlerı dıye ayırmanın ınsanlıkla uzaktan yakından alakası oldugunu dusunmuyorum..

0|0
    0|1
  • bir nick daha al yedekte bulunsun.

0|0
    0|1
  • Çocuk yok karşında düzgün konuş.

2|0
    1|1
  • sana göre eziğin tanımı nedir?

0|0
    0|1
  • ya.şaklar hakkında ne düşündüğümüzü sorarsan bir gün fikrimi söylerim.

0|0
    0|1
Yükleniyor...