Kapat

Yüzden kilo vermek için neler yapılabilir?

Yüzüm şişko gösteriyor normal 1.73 boy 72 kiloyum biraz fazlalık var ama tonton gösteriyor yüzüm özellikle sakalları kesincede çok ortaya çıkıyor bunun için neler yapılabilir

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• çok zor o iş

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Kilo vermeye devam etmeniz lazım. En son yüz bölgesinden vereceksiniz muhtemelen. Kimisinde de tam tersi oluyor, ilk önce yüzden veriyorlar ya da kilolu olsalar da yüzleri incecik oluyor. Ben de direkt yüzden alırım.

0|0
    0|0
  • Diyet yapabilirsin

0|0
    0|0
    • Yapıyorum şuan zatende inşallah faydasını görürümde yüz bölgesinden gidicek mi merak ediyorum

• Yüz hareketlerı yap ..

0|0
    0|0
  • Yağ aldırtmalısın.

0|0
    0|0
  • her bakımdan zayıflaman lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Boyuna göre kilolusun ondan. 67-68 kilo senin için ideal diye düşünüyorum.Bilmem boyunu çarp ayak tabanına böl parende at ideal kilonu bul diye bir olay yok herkesin fiziksel özelliği farklıdır ondan dolayı kendin belirleyip KİLO VERMEN lazım.

0|0
    0|0
  • bende 168 cm boy var ben de 72 kiloyum ne tontonluk var ne bişey çevremdekiler hep normalsin diyo.vücüt yapısından olabilir belki

0|0
    0|0
  • Benim de yüzüm zayıf arkadaş, alamıyorum

0|0
    0|0
    • Abi yanakların içine giricek kadar değilse çok güzel bişi bence tonton gözüküyor böyle

• bölgesel kilo vermek ya da almak imkansızdır.

0|0
    0|0
  • Kilo vermeye zaten yüz bölgesinden başlarsın. En son karın bölgesindeki yağlar erir. 3-4 kilo verirsen farkı görürsün zaten.

0|0
    0|0
  • Clen buterol kullan.

0|0
    0|0
    • Hocam biraz araştırdım kalbe zararlı falan deniliyor çarpıntı falan yapıyormuş ama çok iyi bir yağ yakıcıymış sıkıntı çıkmasın sonra

• Ventolin anabolizan değil. Kas yaktırır sana.

• Eyw sagolasın

Yükleniyor...