Kadına şiddet uygulayan zorbayı nasıl ıslah edebilirizki?

Adamın karısı var, bir de sevgilisi var. Sevgilisine zamanında vaatde bulunmuş evleneceğim seninle diye. Sonra da karısı ikinci çocuğuna hamile kalınca sevgilisi olan kadın terk ediyor adamı? bu beni tanıdığım bir bayan.

Ama şimdi adam öldürmekle veya rezil etmek dövmek gibi tehditlerde bulunuyor. Tam bir zorba.. Karakola gideceğiz şikayet ederiz dediğimizde de beni ne kadar içeride tutabilirler ki ben çıkınca ne yapacaksınız.. karına söyleriz diyoruz, sonuçları ağır olur diyor tam bir zorba. Nasıl davranacağımızı bilemez olduk. Siz olsaydınız ne yapardınız?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• . Evliyken karisini aldatan adamdan ne hayir gelir, evli olan adamla beraber olan kadindan ne hayir gelir?

0|0
    0|0
    • aynen öyle..aslında her ikiside suçlu.arada kalan benim ..çünki adamda akrabam bayanda akrabam..ama adamın karısı çok kişilikli ve düzgün bir insan .duyarsa çok üzülür..

• Bikere rezil edemez bu boku birlikte yemisler, adam korkak olmasa esinden ayrilirdi zaten sunu diyebilirim korktugunuzu belli etmeyin tehdit ederse dişinizi gosterin yapamayacagnizi sandigi icin ustunuze geliyor. Bi ihtimde adamin cekindigi bi aile buyugune rahatsiz edior x abi derseniz sesizce hallede bilirsiniz adam guvenilir olmali ve bnce x abi az citlstir iste sizin kizin adini soyler araniz nasil falan die oda bi boklar yedik demiycegne gore o eski metresine sorar oda dus psmdn yksa sylerm d

Erkekler Ne Diyor 12

• Onu Allah ıslah etsin sen değil.

0|0
    0|0
  • Yapılacak şey belli şikayet etmek, adeletin yerini bulmayacağını bile bile..

0|0
    0|0
  • böyle şerefsizlerin %90ı kolpadır verin polise çeksin cezasını orda adam ederler ki gelip çıktıktan sonra bişey yaparsa hayatını cezaevinde geçirir artık hukuk hafif değil

0|0
    0|0
  • Nush ile usanmayanin hakki kotektir kafasina kafasina girisin abla

0|0
    0|0
  • Polise ggit söyle birşey oldugu yok barıştırmaya çalışır anca ıkı tarafı sonra olaylar yıne büyür kısır döngü gitsin boşaşın

0|0
    0|0
  • Üsütüne benzip döküp 10. kattan aşağı düşerken zippo çakıp üstüne atardım sonra üstünede sadık atardım rahatlarım

0|0
    0|0
  • Yapacak birsey yok böyle bir adamı durdurmak için şu an yasalar ve devlet yetersiz.

0|0
    0|0
  • Direk polise.

0|0
    0|0
  • Şikayette bulunurdum.

0|0
    0|0
  • kobrayı kesiceksin bakalım şiddet yapabılıyormu bidaha..

0|0
    0|0
  • hiçbişey yapamaz baskılara tehditlere boyun eğmeyin. Savcılığa şikayet edin

0|0
    0|0
  • karokala aldırıp sabaha kadar ezdiriceksin polislere

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kadin evli adamla beraber olmasaymis.

adama gelince iyi ögrenmis trdeki hukuk sistemini, bir bok yapamazsin zaten aynen dedigi gibi elini kolunu sallayarak cikar disari.

0|0
    0|0
    • aynen..atılan her adımın sonucunda olacakları düşünmeli insan..hedefi belli olmayan adımı atmak kolay değil..onun gözü kararmış..

• Alo 183 ALO 183 ALO 183

0|0
    0|0
  • Ne ekersen onu bicersin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...