Kombine alıp kiralasam kar eder miyim sizce ?

galatasaray maçlarına kombine alsam bir kaç maça gitsem diğer maçlara kiralasam kar edermiyim ve bu iş güvenilirmi yani kartı kiralama ne kadar güvenilir sizce.örnek:kombine fiyatı 1000 tl olsun...

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Gs tribünlerini bilmem ama Fenerbahçe tribününden biri olarak kendi tribünümde oldukça kar sağlanabiliyor. E tabi herkese güvenip al kombineyi maça gir sonra geri getir diyemezsin. Gidip turnikede kombineyi vereceksin girdiği zaman geri alacaksın. Bunada vaktin var mı bilemem.

0|0
    0|0
    • o konuda sorun olmaz, getirmezse kombineni iptal edip yenisini çıkartırsın :)

kayıp veya çalıntı kredi kartı gibi düşün.

• yok ya internette facede herkes kombine arıyor.sen diyosunki şu maca kombinem var şu fiyata veriyorum numaranı bırakıp seni arıyorlar..cok cevreyle alaksı yok gibi.bende bir kere öyle kiraladım tanımam etmem sitede facede ilan verme alanlar var :)

• jamesh dediğinde dogru kimlik ehliyet vs bişiler alırsın dimi :)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• başarıyla endeksli bir durum, atıyorum gs şampiyonluk kovalasa son haftalarda özellikle kendi evinde oynayacağı fener maçına biletler karaborsaya düşeceğinden çok iyi fiyata kiralarsan, ama ligden koparsa elinde patlar o kombine

0|0
    0|0
    • dogru tabi.hele sampiyonlar ligi macları için kombine pahabiçilmez bişi ben gecen sene gs real macına 500 tl verdim kara borsada...dayak atma sırası bana gecsin istiyorum bir kombine alarak :))

• Iyi fikir ama tek kartla olmaz ki 5 6 tane oksa buyjk maclarda iyi para hem biket sıkıntısı yok dert yik millete kirala maca gir . Ama iyice arastir az para degil kardesim şimdiden başarılar

0|0
    0|0
    • eyvallah kardeşim sağolasın :) bir destek veren cıktı sonunda.seni unutmayacağım...:)))) KUZENİMLE BERABER KOMBİNE ALACAZ 2 BİLET OLACAK YANİ.TABİ PARAYIDA KIRISACAZ...YANİ ŞU AVANTAJI OLACAK GENELDE SEVGİLİ YADA ARKADASLAR ALIR BUNU...TEK BİLETTEN SE 2 BİLET DAHA COK TERCİH EDİLİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM

• Ne demek kardesim hic bir emek karsiliksiz kalmaz . Karaborsa bilet satacagina helalinle kombine kirala ..

• büyüksün :))

• kombine iyidir ıstanbulda olsam alırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...