Evlenince takılan bilezik kadar kalın yüzükler sadece bizim ülkeye mi ait?

evlenince takılan bilezik kadar kalın yüzükler sadece bizim ülkeye mi mahsus?kimin parmağına baksam neredeyse parmağın tamamını kaplayan yüzükler var..karşıdan görülsün falan diye mi anlamadım.o kadar ülke gezdim hiç böyle bir şey görmedim.incecik var ile yok arası yüzükler kullanıyorlar bunun sebebi nedir yani ben çok merak ediyorum.rahat edilmez ki insanın parmağı falan şişer

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Görmemişlik olabilir belki de bakınnn benim yüzüğüme deme şekli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Merhaba Şişeci Kız

Yok kız korkma onlar seve seve takıyor. Şişmez.

Sıkmasın yeter..

Kadınlarımızın süsüdür ya altın..

Bugün baban seni everse , evlenmem demezsin seni köfte

0|0
    1|0
    • bence diyalog kurarken ya da kurmaya çalışırken daha düzgün cümleler kurmaya çalış.yapmak istediğin farklılık yaratma çabası çok boş

• yardım edeceğine emin,m aynı dertten muzdarip sayılırdık o zaman ama benim sorunum yok teşekkür ederim çok incesin

• Rica ederim, kapım her zaman açık.

Hayata gül hep güzel kardeşim... İnsanlara gül..

Canını sıkma..

• kim ne istiyorsa onu taksın.

0|0
    0|0
  • Her insanın kendi tercihi kendi zevki karışamayız ama bencede çok hoş değil. küçük zarif bişey daha hoş olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sadece bizim ülkeye değil, fakat asya ülkelerindeki kadınlarda var bu, altın takma şıngır mıngır. veya tekerlek gibi yüzük merakı, 'bak benim ki bunu taktı, ya sana ne taktılar?' gibisinden yani bir şekilde tabiri caiz ise 'sidik yarıştırıyorlar' .Görgüsüzlerin karşıdakine nispet yapmak için taktıkları takılar o kadar.Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz.Bazıları cacık sever.:)

0|0
    0|0
  • bu bir moda..o tarz yüzükler sonradan çıktı ve tutuldu. inceler demode görülüyor ondandır

0|0
    0|0
Yükleniyor...