Netten tanıştığınız birine güvenir misiniz?

netten tanıştığınız birine ne kadar güvenirsiniz?özelinizi paylaşır mısınız onla? yoksa bazılarının dediği gibi evladım ne olursa olsun babana bile güvenme atasözünün savunucusu musunuz?

0|0
14|22

En İyi Kız Görüşü

• kendine bile güvenme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Güvenilir güvenilecek kişiler olduktan sonra, insan kendisi nasılsa etkileşime girdiği kişilerde öyle oluyor zaten, güvenilmez kişiler güvenilmez kişilerle yakınlaşıyort, güvenilir kişiler güvenilir kişilerle, belki bir nevi çekim yasası :)

0|0
    0|0
  • Netteki görüşmeleri uzun tutmadan kısa sürede yüz yüze görüşmeye çalışıyorum. Aksi halde batıyor zaten. Kendine güvenmen yeterli.

0|0
    0|0
  • Bu erkeklerden ziyade hatunların sorunu biraz..Ben güvenebilirdim mesela.

0|0
    0|0
  • bazı kızların netten tanıştıklarına karşı enteresan bir şekilde önyargıları var.tanısıyorsunuz netten ve sanki sadece karsınızdaki nettenmiş gibi davranıyorsunuz.siz nerdensiniz peki? siz ne kadar güvenilirseniz o da o kadar güvenilir.çevrenden tanıştıklarının hepsi mi entellektüel güven veren filozof tipli adamlar.yoo. so what?

0|0
    0|0
  • insanlar internet ortamında daha rahat konuşabiliyor. ne de olsa kimse kimseyi tanımıyor düşüncesinden dolayı. ama netten tanışıp arkadaş olduğun biriyle herşeyini anlatamazsın bence. ancak iyice karşındakini tanıdıktan ve sanal ortamda da olsa gördükten sonra karar verebilirsin ne kadar özelin anlatman gerektiğine.

0|0
    0|0
  • tabiki güvenmem

0|0
    0|0
  • netteki kişilerde nihayette uzaydan gelmedi yani bizleriz karekterli olanmızda var karektersiz olanımızda

0|0
    0|0
  • özeline girm. tanış kaynaş tanıtsın kendini. sen tanıt. zamana yayın hemen anlatmayın özelinizi.. gerçi anlatsan nolacak. ona adres madres nebiliyim iletişim bilgilerini falan verme. sadece tel ver gerekliyse . yeter.

0|0
    0|0
  • kendim onu tanıyabilcem kadar bir zman veririm kendime ve o zarfta konuşmaya devam ederim o zamana kadar güven sahlarsa bana sözleri davranışları v.s v.s ben ona güvenirim

0|0
    0|0
  • güvenme yetime gelir kor götüne :)

0|0
    0|0
  • Özelimi paylaşmak belki ama güven duymam.

1|0
    0|0
  • hayır kesinlikle

0|0
    0|0
  • He ya güvenirim

0|0
    0|0
  • Nettekiler insan değil öyle mi? Sen de nette olduğuna göre kendini ne olarak görüyorsun acaba?

0|0
    0|0
  • yani güvenebilirsin insanına bağlı.

0|0
    0|0
  • Asla güvenmem işim olmaz.

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun sadece ailene güven sözümün savunucusuyum.

0|0
    0|0
  • Güvenirim

0|0
    0|0
  • Güvenirim örneklerim var :)

0|0
    0|0
  • benim güvendiğim iki üç kişi var

0|0
    0|0
  • az cok güvenilir olup olmadıgı anlasılır..o atasözü çakma oldugunu düşünüyorum.bize göre degil.

0|0
    0|0
  • ben güvenirim sıkıntı yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Anlatırım,tanıdığım insanlara güvenip sırtımdan vurulmaktansa yüzünü görmediğim insanlara anlatmayı tercih ederim...Tanıdığım insanlardan daha az zararsızlar..

0|0
    0|0
  • Güvenmem.

0|1
    0|0
  • netten tanıştığım biri ilk günden eve çağırdı herkes bir değil ama nadir güvenilir çıkıyor

0|0
    0|0
  • biraz zor

0|0
    0|0
  • ilk başta herkeste %100 güvenle başladığım için sorun değil...karşımdaki kişiye bağlı bunu sabit tutmak veya azaltmak...

0|0
    0|0
  • ben çok yakınımdakilere güvendim kazıgı yedim nettekinemi güvenicem

0|1
    0|0
  • güvenirim genelde.insan anlıyor zaten az çok karşısındakinin güvenirliğini.

0|0
    0|0
  • Güvenmem .

0|0
    0|0
  • Güvenirim.

0|0
    0|0
  • bilmem duruma göre değişir

0|0
    0|0
  • güvendiğim birisi var