Beşiktaş da elendi ne düşünüyorsunuz?

Beşiktaşta bizi örnek alıyor galiba onlarda taklaya geldi HAHAHAHAHAHAHA

Dün fenere gülenler beşiktaşlılar nerede :))))

0|0
18|31

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

Erkekler Ne Diyor 31

• fethiyenin devam ettiği kupada olmak korkutucu geldi.intihar ettik :)

1|0
    0|0
  • Bilerek eleniyor olabilirler diye düşünüyorum.Türkiye kupası çok bir anlam ifade etmiyor zaten kazanan takım uefa'ya gidebiliyor bu takımlar zaten ligdeki sıralamalarıyla zaten uefaya gidebiliyorlar.fenerbahçe ise gelecek sene avrupa'da şampiyon olsa da yok.Ligde daha verimli olmak için bilerek eleniyor olabilirler. hadi bir yol kazası oldu.4 büyük takımın 3'ü alt kümelerden takımlara eleniyorsa biri de penaltılar ile eleyebiliyorsa ancak bir şeyler düşünürüm

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ama galatasarayında elenmesini istiyorum büyük takımlar elensin abi belli bir maddi bütçeyi aşmış takımları bu turnuvaya almasınlar zaten küçük takımlar az da olsa bir miktar bütçeye sahip olsunlar zaten kupa da büyük bir mebla yok cok az bir ödülü var

0|0
    0|0
  • 6 oranı aldık ama yine yattık .. keşke salıdan itibaren 4 büyüklerin kupa maçına rakip takım artı beraberlik atsaymışım

0|0
    0|0
  • normal sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • hiç yoktan yenerken yenilmedik :) 1 kere öne geçemedık la ama yedeklerle çıkarsan elenmeye mahkumsun aga yapçak bısey yok eneramo diye bir ayı var kendını santrafor sanıyo ama eleman karsı tarafın stoperı oldugunun farkında deıl bence takımdan gönderilmesi gereken elemanlar : pektemek,eneramo,m.akgün,dentinho,escude,g.süzen cenk konusunda bende tereddütlüyüm :) eksiklerim varsa lütfen ekleyin :)

0|0
    0|0
    • kardesim o dediklerinin alayı çöp koyu bjk lı olarak bizimkiler deprem olur ONLARINKİLER İSE FACİA VE ENKAZ PENDİK FACİASINDAN SONRA FETHİYE...seriye dewam fenevvvbahce :D

• Dün 'ulan dalga da geçemiyorum yarın bizde eleniriz şimdi' dedim harbiden elendik :)

1|2
    1|1
  • Gidip kenarda kıyıda köşede ağlasınlar :)

0|0
    0|0
  • düşünmemeye calışıyorum

0|0
    0|0
  • Gs liyim. biz sanki oynayarak mı eledik. bütün takımlar rezalet bu sene.

0|1
    0|0
  • burdayız da hacı abi beşiktaş baya baya bilerek elendi. Fenerinde aynı şeyi yaptığını düşünüyorum ama fenerin oyuncuları iyi rol kesti oscarlıktı ama beşiktaşlı oyuncuların tiyetro becerısı yok :D

0|1
    5|4
  • Beşiktaş ne zaman bize gulecek anlamıyorum her zaman hevesleri kursaklarunda kalıyor :)) aziz baskani ariyacam bir dahaki derbiye paf takımı çıkarsin :))) )zuhahhahahahahahahha

0|0
    0|0
  • maç kiminleydi? kime yenildi?

0|0
    0|0
  • Beşiktaş Buca arası 511

Pendik ile fethiye arası 771 klmtredir.. en azından sizden 200 klmtre daha az yemek yemek zorundayız :D

0|0
    0|0
  • Beşiktaşa 1 gram acımıyorum ne çirkef takımdır la onlar öyle fenerle sorunları olur bize yavşarlar (Galatasaray) bizle sorunları olur fenerlilere yavşarlar tam ortalık takımı :)

0|0
    0|0
  • beşiktaşı bucaladılar :)))

ha ha ha ha

0|0
    0|0
  • Kardeşler arasında olmaz böyle şeyler ama lütfen çocuklar AS:DAS

0|0
    0|0
  • çok hoşuma gıttı

0|0
    0|0
  • Kime elendi ?

0|0
    0|0
  • İddaa kazandi

0|1
    0|0
  • Şike valla başka bişe değil bu şerefsiz iddaanın oyunu dıyorum ben

0|1
    0|0
  • Beter olsunlar Haha :D

1|0
    0|2
  • abi sor bakayım biyerimde mi ? beter olsun hepsi.

0|0
    0|0
  • Bu senenin kupa şampiyonu belli 6aysay

0|0
    0|0
  • O değil de biz de penaltılarda geçtik Ben artık Dortmundluyum :) TFF bitirdi futbolu .

0|0
    0|0
  • ya arkadaşla iyi kafa bulmuştum yandım yarın

0|0
    0|0
  • gsaray alsın diye onlara bıraktık bu sene. iki senedir biz alıyoruz :))

0|0
    0|0
  • bence bilinçli yapılmış bunlar :D

0|0
    0|0
  • Türkiye kupasını takmıyo 3 büyükler gsde zorla yendi :D

0|0
    0|0
  • sıra galatasaray inş :)

0|0
    2|2
  • Erkekler Devam