Gurusuzca belki ama...

Hoşlandığım adam kadınlar konusunda iddialı ve zor aşık olan biri aynı anda ben ve bir başka kadından hoşlandı.tercihini yaptı ve diğeri ile görüşmeye başladı. ardından da sözlendi. sözlüsü uzakta bense her gün yanı başındayım. hala tam anlamı ile beni kafasından silmediğini düşünüyorum. bunu hissettiriyor. belki gurursuzca belki ahlaksızca ama uzak duramıyorum.ona surat asıp sohbetten kaçınamıyorum. zaten ona muhtacım. abi-kardeş ya da dostmuşuz gibi rollerle sohbet ediyoruz. gözlerini bana dikip saniyelerce bakıp gülümsediğinde göz kırptığında unutuyorum her şeyi. düğün planlarını ev eşyası alışverişlerini uzun uzun anlatıyor. ama benim ağzımdan herhangi bir erkek ismi duymaya tahammülü yok. benim evliliğim olasılığını konuşmak bile istemiyor. erkek arkadaşımın olmadığını bildiği için olasılıklar üzerine konuşmayalım, evlilik için de acele etme daha çok gençsin çok daha sonra düşün diye telkinlerde bulunuyor. ne istiyor, bana dair ne planlıyor da bana bu zulmü yapıyor sizce?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• sana acele etme diyor ama kendisi yolu yarılamış... kumalık muamelesinden de pek rahatsız olmuşa benzemiyorsun... iyi valla...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• gönül bu ferman dinlemez...

0|0
    0|0
  • heralde ikinizi de almayı düşünüyor bu :D:D:D

0|0
    0|0
  • diğeri ile evlendiğinde, ondan boşanacağını vaat ederek seni kullanacak.

0|0
    0|0
  • O tercihini yapmış ama sendende tam vazgeçememiş küçük oyunlarına devam ediyo. büyük bir beklentiye girmemelisin hatta ondan uzaklaşmalısın bence. çünkü ileride daha çok üzülebilirsin

0|0
    0|0
  • Bu gidişle seni eve kuma olarak getirir haberin olsun kardeşim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kendini küçültme herzaman kendine saygın olsun. kendine saygını kaybettiğinde herşeyi kaybedersin. Başka biriyle görüşmeye başla ona takılıp kalma.onursuz bir duruma düşürme kendini. yokluktan da olabilir bu saplantın. başka biri olsun hayatında. o adamdan uzak dur o asla güvenilir biri değil çünkü ihanet bir davranış değil karakterin dökülüş şeklidir.

0|0
    0|0
  • bırak o pisliği kardeş ya..

adam sözlenmiş yarın bir gün başkasının koynuna girecek ama hala sana mavi boncuk dağıtıyor..

hatta dua et böyle bir adamdan kurtulmuşsun..

ya o sözlünün yerinde sen olaydın..

bilirim aynı ortamda eskiyle zor oluyor ama 3-5 günlüğüne bile bir başkasından hoşlansan inan kafan dağılacak lütfen bir dene..

0|0
    0|0
  • sen o cocugu dınleme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...