Öncelikle beylere bir sorum olacak ?????

merhaba ya şimdi bir adamla problem yaşadım benim paramı vermesi gerekiyor hergün abi yarın akşam sabah vs gel vereyim deyip beni hayli oyalıyor sabrediyorum sesimi çıkartmıyom dayanamadım bugun dedi gel 200 lira verym dedim tam abi. adam telefonlarıma çıkmıyor.gittim kadın almış parayı eve götrmüş bende hergün onu arayıp para istiyordum zaten kendisi dedi gel . para yok kadın yok arıyom meşgul yine dedi yarın gel adamda kapalı ben artık şalterim attı. işyerinde müşterileri bide çalışan kızlar vardı. dedim yarın gelip 200 tlmi alıyorum pzt. se kadar da paramın kalanını hazırlasın yoksa bu kadar sakin davranmıycam deyip bağırdım kıza sonra En önemli sorum sinirlendim vurup kapıyı çıktım şimdi bu kapı vurmanın racanu ne hoş korkumuyorumda onu merakttim varmı? bide sizce ben bu kadar öfkelenmekte haklı mıyım ben kendimi haklı buluyorum sizde bir görüşünüzü söyleseniz .

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• öfkelenmekte haklısın ama oradakı elemanlara atarlanman yanlış dükkanın ne dükkanı ve netür bir yer olduğunu söylermisin parayı alabilmen için bir önerim olabilir

0|0
    0|0
    • sürücü kursu

• e abi bak sen akılı bir insansın şimdi ben bu adamın dükkadında ağzını burnunu kırsam km banane diyecek yine kendi paramla kendimi haksız etmek istemiyorum.

• ben sana ağzını burnunu kır demiyorum saten eğer kırarsan saten rezil olan sen olursun hem seni mahkemeye şikayet eder sende bir belge yok onun ağzı burnu belge olacak saten ağzını burnunu kırman senin lehine yani

Kızlar Ne Diyor 1

• Kızla alakan yok senin . Adamdan alacaksın paranı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Merhaha genç Osman

Öfkelenmekte haklı değilsin

Zarar bunlar hep.

Haydi bakalım o adamlar varıl

0|1
    0|0
    • neden haklı değilim ne yapmalıydım peki benim hakkım o ben kazancım ben aile geçindiriyorum hakkım için mücadele vermiyim mi o zman nasıl adam olacaz?

• haklısın tabi adam dediğin bikere söyler lafı şu gün vericem diye.

0|0
    0|0
  • kıza niye bağırıyon la.kızda senin gibi çalışıyor orda.gücünün yettiğine değil hakkını vermeyene bağır oda olmadı korkmuyorsan çak iki tane

0|0
    0|0
    • kızabağırdım çünkü kız da bana öyle kaşar gibi ses tonuyla sesini yükseltince böyle boğazlayasım gelfi zaten kızı öyle bir cinnet geldi bir an yani anlayacağın.

• hesap sorar gibi konuştuysan ya da sen ona essini yükselttiysen onunda yükseltmesi normal.ama kız onları savunmak için sesini yükselttiyse haklısın.adamla yüz yüze konuş.ne söyleyeceksen yüzüne söyle ciddiyetini anlasın.parayı seve seve vermeyeceği belli.gerekirse iş yerinin önünde bekle yakalarsın nasılsa

Yükleniyor...