Acaba itici biri miyim?

dışarıdan soğuk duruyorum ama aslında neşeli biriyim .buna regmen insanlar bana karsı mesafeli.özellikle erkekler başkalarıyla yaptıkları esprileri benle yapmıyorlar.ben konusmayınca pek muhabbet actıkları yok.sesim kalın bıraz ve erkeksi bir tavrım var.konusmalarım da kaba ama insanları gayet de neselendirmeme ragmen bana pek sıcak davranmıyo bazıları ve canım sıkılıyo ne yapabilirim sizce*

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ses ile alakası olduğunu sanmıyorum. Biraz güzelsen ondan çekiniyor olabilirler senden. Ya da gerçekten sesin kötüyse ve çok güzelsen garipsiyorlar da olabilir :/

0|0
    0|0
    • cok güzel değilim normal sayılırım ama güzellikle alakası yok kabayım biraz

• kezbanlıktan kastın nedir?

• şu sorunun üzerine kezban olmadığına kanaat getirdim muhtemel çok güzel değilim diyorsun ama ortalamanın üzerindesindir sadece ses bence onu da problem etme be her güzelin bir kusuru vardır boşver.

Erkekler Ne Diyor 4

• bişey yapma çizgini bozma sen..

0|0
    0|0
  • fiziksel olarak nasılsın?

0|0
    0|0
    • orta boylu zayıf biriyim orta güzellikteyim

• kendime güvenim gelir de yine ben aynı ben yine ititciyim

• işte o zaman iticiyim demezsin. o kişi kendini iyi hissetmeni sağlayabilirse tabi..

• soğuk olduğun için olabilir

0|0
    0|0
    • ama soğuk segilim işte anlayamıyorum

• bence böyle olman çekici olması lazım, çünkü diğerlerinden farklısın, en azından ben etkilenirdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• (Sizi tenzih ederek söylüyorum) kaba kızlar bana her zaman itici gelmiştir. Soğuk insanları gizemli ve çekici bulurum ama kaba, "lan, lun, kanka vs" şeklinde hitap, erkeksi tavırları olan kızları sevmem. Muhtemelen erkekler de bu yüzden mesafeli duruyordur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...