İyi geceler arkadaşlar şu zamanda kadın başbakan ya da cumhurbaşkanı olmasını ister misiniz

İyi geceler arkadaşlar şu zamanda kadın başbakan ya da cumhurbaşkanı olmasını ister misiniz ne kadar dikkate alınır

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• İstemem.

Kadınların duygusal yönlerinin bazı şeylerin önüne geçtiğini düşünüyorum.

Gerçi içinde bulunduğumuz süreçten daha kötüsü olamaz ama yine de bir kadın tarafından yönetilmek istemem.

Cinsiyetle alakası yok aslında.

Tamamen kendimden yola çıkarak düşündüm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sen ol

0|0
    0|0
  • ben olmasını isterim kadınlar daha ince ve geniş düşünür. erkek olduda nooluyo yıllardır terör bitmedi küçücük çocuktum büyüdüm hala başörtüsü konuşuluyo

0|0
    0|0
  • memeleri güzelse olur erdoğanın göz altı torbalarını görmekten bıktım sarkmış meme gibi

cayırt

0|0
    1|0
  • almanyada merkel var ımfnın baskanı lagarde kadın abdnın merkez bankası fed baskanı yellen yanı kadın olacak..31 ocaktan sonra

0|0
    0|0
  • Zaninda Tansu Çiller olmuştu oğlu evin asaginda askerlik yapmisti onun disinda memlkete bir faydasi oldumu bilmiyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• istemezdim

0|0
    0|0
  • İstemem. Kadın dediğin evde kocasına hizmet eder milletin kocasına , erkeğine değil.

0|0
    2|1
  • tansu çiller gibi olacaksa hayır

hoş bir margaret thatcher da intihar sebebidir

0|0
    0|0
  • Bölünmek şöyle bir şey ki artık bu söz konusu olamaz çünkü mecliste de kapalı ve açık diye ikiye ayrıldı. Kim kime oy atar :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...