Değerli başkanımız Ünal aysal 2015te şampiyonlar ligi kupasını kaldıracagız demişti?

Sizin böyle bir umudunuz var mıyoksa eminmisiniz yıldızlar toplulugu takımımızın kupayı 2 sene sonra Türkiyeye getireceğine?

• Evet
    A seç
  • Hayır
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• Ünal Aysal hiçbir yerde böyle bir açıklama yapmadı,sadece Galatasaray´ı Avrupanın en iyi 10 takımı arasında sokacağız dedi

Ayrıca beni engellediğine göre Fenerlisin peki neden Ünal Aysal´a "Değerli Başkanımız" diye hitap ediyorsun.Ünal Aysal´a karşı bir sempatinmi var?Yoksa Galatasaraylı numarasımı yapıyorsun?

2|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Resmen yandaş medya kadar yalancısınız ne zaman böyle bir şey söylendi?

Hani kanıt? Değerli başkanımız demişsin,saygın için teşekkür ederiz

0|0
    0|0
  • Artık bu kadar para harcanıyor yabancılara getirsinler, kim getirirse getirsin ister GS, ister FB ister BJK ister PTT 1. ligden bir takım.

0|0
    0|0
  • ünal aysalın açıklaması çarpıtılmış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 2025 te gelsın razıyım,o kupa bırgun gelecek muzemıze,tek eksık...

secım vaadlerıne alışkın yurdum ınsanı, fazla ustunde durmaya degmez,bu senede ceyrek fınale kalsın takım yıne en basarılı ınsan secılır,balık hafızalıyızdır bız,dun yoktur bugun vardır her daim..

0|1
    0|0
  • link

biz en azından bunların çakmalarıyla değil gerçekleriyle oyunuyoruzzzzz hahahaha sizin görmek istediklerinizle oynuyoruz :D:D

0|0
    0|0
  • hayırı onaylama ihtiyacı bile duymuyorum okadar imkansız yani :D

0|0
    0|0
  • hay ben senin değerli başkanının. bir bitmediniz anasını satim alın değerli başkanınızı gidin bize imparatoru geri verin

0|0
    0|0
  • Öyle bir açıklama yaptığını hatırlamıyorum ama eğer dediyse talihsiz bir acıklama olmus. Real madrid 10 senedir alamıyor o kupayı. Şampiyonlar ligi şampiyonu olmak.. dile kolay.

0|0
    0|0
  • sezon öncesi ERSUN YANAL:3 kupaya da talibiz

Avrupadan elenince ERSUN YANAL:önümüzde 2 kupa var 2 side bizim olacak

Türkiye Kupasından elenince ERSUN YANAL:Tek bir amacımız var oda ligi şampiyon bitirmek

Sezon sonu ERSUN YANAL:Seneye gümbür gümbür gelip 3 kupaya da talibiz

0|0
    0|0
  • eline alir amk

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım : bak evladım sen hayatta hiç boş biv deveye atlayan biv insan evladı gövdünmü gövdüysen söyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...