Sevgilim beni hiç kiskanmiyo. Sevmiyo mu bu beni ?

Yemeğe gidicez arkadaslarla diyorum tamam canım afiyet olsun diyor. Ya insan kim bu arkadaşlar der. Neyse mini etek giyiniyorum çok yakışmış diyor. Dışarı cikip gezicem diyorum tamam canım diyor. Ya hiç mi kiskanmaz bir insan hiç mi ? Sevmiyo mu bu beni ?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Gün Peygamber Efendimize Sorarlar ; Ya Rasül Deyyus Kime Denir ?

- Annesi,Eşini,Kız Kardeşini Vs... Diğer Erkeklerden Kıskanmaya Denir Demiş.

Malesef Erkek Arkadaşın Deyyus'un Daniskası.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kız yamyam sorsa kim o arkadaşlar diye çocuk alışacak her defasında soracak bu sefer sen öfleyip püfleyeceksin sanane diyeceksin kavga edeceksiniz.. Mini etek giyme açma oranı buranı dese rahibemiyim ben ya bana karışamazsın diyeceksin gene kavga edeceksiniz.. Dışarı çıkıp gezicem desen erken eve dön ne işin var o saatte dışarıda dese kıyameti koparacaksın gene kavga edeceksiniz.. Ya çocuk seni seviyor sevmesine ama sen kavga etmeyi çocuktan daha çok seviyorsun galiba yengeç burcumusun nesin anlamadım ki..:)

0|1
    0|0
  • bende belli etmem mesela ama seviyorumdur

0|0
    0|0
  • kıskanmakla sevginin alakası yok bence. gerçi mini etek olayı tehlikeliymiş :D ama diğerleri gayet normal. sana güveniyordur ne var ? mini eteğe yorum yapamam.

0|0
    0|0
  • YA ÇOCUK ÇOK RAHAT YADA SENİNLE İLGİLİ DÜŞÜNCESİ BELDEN ALTINA ÇALIŞTIĞI İÇİN UMURSAMIYOR

0|1
    0|0
    • Eğer cinsellik dusunmeseydi kiskanirdi dimi ? Cinsellik düşündüğü için kiskanmiyo yani

• üzgünüm ama malesef öyle anladığım kadarıylada istediğini alıyor galıba

• La kıskansa kabahat olur kıskanmasa kabahat olur nedir sizin derdiniz ya.

0|0
    1|0
  • gün geçmiyor ki bir kezbanımız daha "bni ksknmıoooo bni svmiooo .s.s.s." demesin

0|0
    0|0
  • biraz geniş arkadaş sanırım

0|0
    0|0
  • senden soğumuş ne yaptıysan artık

0|0
    0|0
  • Kıskanmayan erkekleri ben anlamıyorum...

0|0
    0|0
  • aynı ben anasını satayım gamsızız :D

0|0
    0|0
  • pardonda oyle adamdan hayir gelmez,erkek dedigin kiskanmali o ne oyle,sen yine iyisin.baskasi olsaydi aldatirdi o mali

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sevmeyooo gizli :D

0|1
    0|0
  • Sevmiyo işte

0|1
    0|0
  • allah tan belanı mı istiyorsun

1|0
    0|0