Güvenini nasıl kazanmalıyım?

Ben lise 11. Sınıfım..Annem sigara içtiğimi öğrendi ? odamda daha önce kokuyu farketmişti ama içmedim deyip yalan söyledim daha önce çok yalan söyledim içmedim diyerek.. Bugün çantamda paket ve çakmağı buldu ? bağırmadı.. Kızmadı.. Bişey söylemedi ama çok üzdün beni dedi okadar güvenmiştim sana ama affetti beni birdaha elime bile sürmiycem dedim inşallah dedi anlarım içip içmediğini dedi.. .. ağlayarak özürdiledim yarın da doğumgünü 54 yasında olacak çok üzdüm kadını ne yapmalıyım

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• yalan söyleme. içiyorsan içiyorum de ;) yalan sigaradan kötüdür ;)

0|0
    0|0
    • İciyorum dedim yalanlamadim zaten :// ama sence cok kizmismidir farkettirmesede

• hayır yahu niye kızsın. üzülür sadece ;) kızarsa yalana kızar. ben taa ortaokulda yakalanıyordum =) yalan söylüyordum, sonra öğrendiler. yalan elbet çıkıyor ortaya ;) kızmaz ama merak etme.

• teşekkür ederim ^^

Erkekler Ne Diyor 3

• Diyeydin anne okulda tam çıkıştan önce çocuk müdür yardımcısının yanına gidecekti bana verdi sonra alırım diye unuttu neyse zamanla düzelir

0|0
    0|0
    • Bunlara karnim tok dedi.. Eve geldiginde ustun basin sigara kokuyodu.. Odan cantan herseyin les gibi sigara kokuyodu.. Coktan anlamis ama bana farkettirmiyodu.. Odamda koku olunca kesin cantadadir diyip aldi

• Evet cok istiyodum zaten birakmayi ama annemin ogrenmesini istemiyodum

• Özürdile işte anne affeder sigara bırakma hattını ara bıraktıktan sonra haber ver çok sevinir

• çiçek al. kadınlar sever çiçeği

0|0
    0|0
  • Sigara al :D

0|0
    0|0
    • Ciddi ol biraz lutfen o icmiyo

Kızlar Ne Diyor 2

• Sigarayı içmenden çok ona yalan söylemene üzülmüş anladığım... Sigarayı bırak, tekrar başlamamak için de elinden geleni yap;)

0|0
    0|0
  • annenı gercekten mutlu etmek ıstysn bırak sıgarayı ıcme guzlde bır bluz al

0|0
    0|0
Yükleniyor...