Sizce neden böyle davranıyor ne düşünüyor olabilir???

2 yıl önce ayrıldığım eski sevgilimle konuştuk arkadaş olarak aslında ben mesaj attım.. o bana hayatıma bakmam gerektiğini eskileri unutmamı söyledi.. tamam dedim.. belki bir gün buluşuruz ama bir şey değişmez dedi. bende beklentim olmadığını söyledim. mesajlarında biraz öğüt verdi gibi bir şeydi.. ... ama biz yan yana gelince arkadaş gibi olamıyoruz ki.. yaklaşıyor bana. ama sürekli de arkadaşız ilerisi olmaz diyede belirtiyor. 1-2 ay önce bir kız arkadaşımla konuşmuştum... bana onun evleniceğini adımı bile duymak istemediğini söyledi.. bende buna düğün ne zaman diye mesaj atmıştım. cevap vermemişti.. konuşurken onuda sordu neden öyle bir mesaj yazdın dedi.. evleniyor muşun diye duydum dedim.. cevap vermedi. onun yerine nerede çalıştığımı falan sordu.. bu çocuğu anlamıyorum neden bu kadar emin ilerisi olmaz diye... madem istemiyor beni neden konuşuyor ki benimle... ?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Her insan ayrılırken güzel şeyler söyler o da sana söylemiş, seninle konuşma sebebi dost kalmak güzel anıları bir çırpıda yok etmek istemiyor...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• öncelikle mesajını aldım. Ondan yazıyorm.:) ama sorunu da görmemiştim. Bak bence çocuk evli. Yoksa ilerisi olmaz diyemez. En azından oyalar. Ama senin ona bağlanmanı istemediği bir sebebi var gibi

0|0
    0|0
    • evli değil...

• sorumu okursan zaten anlarsın yeni tanıştığım birinden bahsetmiyorum kı

• sorunu okudum ben. Sadece insanlar gerçek yüzünü göstermeyebilir. Eğer şüphelenmiyorsan başka bir sebebi vardır. İkinizin tanıdığı bir ortak kız ark var. Ona iş koyuyordur belki. Senden o yüzden kaçııyor olabilir

• kendini kullandırtma,eski sevgiliden arkadaş olmaz,her zaman yedek klubesinde mi bekleyeceksin tamamen kop ondan.

0|0
    0|0
  • Burdaki en önemli olan durumu yani neden ayrildiginizi belirtmemissin.

0|0
    0|0
    • zamanında o ayrılmak istemişti.. sebep söylememişti... çok barışmak istedim ama olmamıştı.. 2 yıl sonra üstü kapalı olarak dediği şey biz çok göz önündeydik ortamda herkes birşey diyordu bizim hakkımızda seninle ilgili falan onlara inandım dedi..

• zaten onda sonra biriyle çıktım ben .. ama sadece bunun ne düşündüğünü merak ettim..

• Ooo sizin aranizdaki durumlar zaten bitmiş o zaman bence görüşme bile .

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...