Arkadaslar sevgılım doktor olacak

sevgılım doktor olacak ve halıyle zamanının buyuk bır kısmını hastanede gecırecek nobetler, acıl, ...

hastanede hemsıreler doktorlara yaklasmaya onlar elde etmeye calısıyorlarmıs. ve bunda basarılı olanlar var. karılarından ayırıp kendılerıyle evlenmelerını saglıyorlar. sız bu konu hakkında ne dusunuyorsunuz. ben cok kıskcancım ve sevgılımı cok sevıyorum. onun ıstedıgını yapmasına saygı duyuyorum. ama cevreye guvenmıyorım. bu benım aklımda soru ısaretı olarak kaldı. heralde hastaneden cıkmam ya da oyle bısey duyarsam o kadının canını yakarım. ne dıyorsunuz?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar ütopya sadece olayı bu kadar abartmaya gerek yok, hemşirelerle arası iyi olabilir ama bunlar asla birseyler yasanacagı anlamına gelmiyor, hastane meselesine gelince kesinlikle iş alanından uzak dur, eğer güvenmiyorsan hiç ilişki içerisine yok güveniyorsan böyle çocukca bakın bu sevgilim ondan uzak durun mesajı vermeye gerek yok, her zaman geri teper hem sevgilin tarafından hem de orda bulunan diğer kadınlar tarafından, tecrübeyle sabittir ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence sevgliin seni gerçekten seviyorsa zaten senden başkasını gözü görmez. Bu kadar kafaya takmannın anlamı yok çünkü kendine zarar verirsin hep bir rahatsızlık içinde olursun.

0|0
    0|0
  • enişte bey çoktan bulmuştur bile birini..

0|0
    0|0
  • :D işin zor bide yakışıklıysa.

0|0
    0|0
    • puff hemde nasıl, sevınsem mı uzulsem mı bılmıyorum

• sevgiline bağlı güzelim eğer meyil varsa sıkıntı yaşarsın ama sevgilin ADAM'sa değil hemşire victoria secret mankeni gelse dönüp bakmaz.

tabi sana da görev düşüyor.sevgilini ihmal etme.ilgini sevgini aşırıya kaçmadan göstermelisin.

0|0
    0|0
  • hastanede özel güvenlik olarak çalıstım yeni doğan ünitesinde hemşire ve doktor yakınlasmasına bizzat tanık oldum bu kadar

0|0
    0|0
  • Aynen yenge çok sakat heleki hemşireler doktorun yardımcıları mazallah ya allah doğru yol gösterir inşallah işin zıor be ablacım.

0|0
    0|0
  • o hemşireler yok mu o hemşireler ^^

0|0
    0|0
  • Senin sevgilinin kişiliğine bağlı bir durum onu senden daha iyi tanıyan olamaz

0|0
    0|0
  • Sevgisinde sadıksa rahat ol..Onu hiçbir güç etkileyemez... Bende bu ortamın içindeyim... Öyle ön yargılı olma !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sevgiline güveniyomusun evet dersen gerisi yoktur bu hemşire ayartma falan saçma bence o tarafda bezi olmıyan erkeğin işi olmaz şerefsiz olur ona bişey demeye değmez

0|0
    0|0
  • Sende biyerde çalış o zmn senınde etrafında erkekler olacak e haliyle ondada sende olan soru işaretleri oluşacak. Ama kafana takma içinde olan insan hertürlü ve heryerde yapar. Sen değil o kaybeder.

0|0
    0|0
  • Ne alaka ya güldürdün valla.

Babam doktor bunca yıllık meslek hayatı var. Onunla beraber ameliyatlara girdim, iş yerinde çok vakit geçirdim, doktor arkadaşlarının hepsini tanırım ben böyle bişey ne gördüm ne de duydum

0|0
    0|0
  • Bu kadar düşünüp kendini yıpratmana değmez kimse ..

0|0
    0|0
  • ne diyosun sen ya hemşire doktora sarkıyomuş. ikiside sınırını koruduğu sürece problem olmz. ayrıca bnde hemşireyim çok yanlış düşünüyosun ewt böyle söylem var hatta aldatmaların çoğu hastanede oluydur blki ama bu kişilik meselesi

0|0
    0|0
  • Sen sımdı bütün hemsırelerı zan altında bıraktın.

Eger kocanı sevıyorsan ona güvenmek zorundasın.

0|0
    0|0
    • haklısın meslegını namusuyla yapan hemsıreler elbette vardır onlara degıl lafım ama genelıne bakarsak bu yonde.

Yükleniyor...