6 ay önce ayrıldığım sevgiliminin yaptıklarının anlamı ?

Tüm herkese hayırlı akşamlar.6 ay önce sevgilim terketti beni.Faceden engelledi.O benim için değerliydim ve hep el üstündeydi ama terketti işte ve aylarca kendimi toparlayamadım.Ayrıldıktan 2 ay sonra en yakın arkadaşımı Faceden ekledi ama ona hiç mesa atmadı. 3 ay önce sevgili kalsaydık ilk yılımız olacaktı.O ilk yılımızın olcağı günde kendi profilinde bana gönderilerde bulunmuştu bende gördüm haliyle.Ardından aynı şeyleri bende uyguladım ve arkadaşımıda faceden silmişti.Ve 3 aydır ortalıkta göremediğim kız geçen gün arkadaşımı tekrar faceye ekledi.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• bak bir aralar bndede vardı böyle dengesiz

ayrıldık 2 ay kadar sonra bn başka bir şehre taşındım bu aralar faceden arkadaş değildik BİZİ AYIRAN KADERE BOYUN EĞDİK BİLE BİLE YENİLDİK tarzı bir sürü şey paylaşmış ÖZLEM içereikli şeyler bn bunu narkadaşınj faced gördüm neyse sonra bana istek gönderdi kabul ettim bu sefer bn gittiğim için suçluymuşum gibi şeyler paylaştı sonra bn facemi dondurdum 1 kaç hafta sonra arkadaşın faceden paylaştığı şeylere bakrım yine özlem içerikli şeyler paylaşıyo şuan ise belli unutmuş beni

DENGESİZ BUNLAR TAKMA bn öyle yaptım

0|0
    0|0
    • bn ağladığım günlere karşılık acı çektirmek istiyorum abi başka amaç yok bnde bu olan şeyleri iyiye onun aleyhine kendi lehime kullanmaa çalışıyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Dengesiz galiba eski sevgilin

0|0
    0|0
    • evet kardeşim resmen dengesiz senin bir fikrin var mı ne yapmaya çalışıyor bu ?

• Hadi iyi eğlenceler .d.d

• tesekkurler :))

• Arkdaşını eklemsındekı amacı nedır pekı ortak bır arkadaşınzı fılanmıydı?

0|0
    0|0
    • ortak arkadaşımız değildi ve asla konumadılar bu zamana kadar sadece isim olarak tanırdı benim en yakın arkdşım olduğunu ondan ibaret yani

• Hala onun aklında olduğun için eklemiştir bence.

Hayatında bırıs olsaydı eklemzdı sen ve sana dair herşeyden uzak kalırdı, ama arkdaşını ekleyrek bır nebzede olsa sana yakın olmaya çalışıyordur'' diye duşunuyorum.

• bnde öyle düşünüyorum direk ekleyemiyor gururuna yediremiyor mesa atsa onuda yediremiyor kendisine sanırım bnden bir adım bekliyor

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...