Gs taraftarının çoğu neden acaip?

ya dikkatimi çeken birşey var arkadaşlar arasında takım muhabbeti olur bazen ben bjkliyim fenerlilere takılırım onlar da dalga geçer güleriz konu kapanır ama ne zaman bir gsliye takılsam agresifleşir sinirlenir bizim uefa kupamız var diye başlar ya biz yok demedik ki neden bu kadar kompleksli ve agresifler hepsi değil tabii ama 10 kişiye denk geldiysem 7 si böyle

Güncellemeler:
arkadaşlar bu 6-0 meselesi de uefa kupasına döndü demedi demeyin hemen fırsat kollamayın kendinize

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• cevap basit aslında dediğin gibi onların uefa kupası var :D

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• çünkü Türkiyenin en başarılı klubü de ondan kötü bişeyi yakıştıramyoruz takımımıza ne kadar kötü günler geçirsekte ama diğer takımlar asla Galatasaray kadar başarılı olamazlar bunu biliyorlar

1|1
    2|1
    • ona bir lafımız yok da taraftarının ona yakıştığını düşünmüyorum ben

• en iyi taraftara da sahiptir ayrıca bunu bütün avrupa takımları da söylüyor rekorlar bizim taraftarların işi bende aynı antipatiği fenerbahçe için düşünüyorum tek üstün oldukları kendi sahalarında galip gelememiz onunda bozulmaması için g.t lerini verirler zaten anlatabildin mi?

• kusura bakma ama en iyi taraftara sahiptir lafına asla katılmıyorum rezalet bir taraftarınız var

• Ama onların Eufa kupaları var

0|0
    0|0
  • saçma ve kafadan uydurma bizim sadece UEFA kupamız yok AVRUPADA kupalar alan tek TÜRK takımı Türkiyede en çok şampiyon olan takım Türkiye de müzesinde en çok kupa olan takım benim asıl merak ettiğim şu diğer takımın taraftarları neylerine güvenip Galatasaray'a laf söylüyor onu hala anlamış değilim ya

1|0
    0|0
  • Sen haklısın panpa

0|0
    0|0
  • Anca konusun boş boş. Dicek hiçbirşeyiniz yok atıp tuttun anca.

1|0
    0|0
  • Arkadaş Trabzonspor lusu bizi takılır Beşiktaş lısı bize takılır fenerbahçe lisi bize takılır agresifleşmeyelim de ne yapalım :) (bir takımın büyüklüğünü aldığı kupalar gösterir bir maçtaki skor değil )

0|0
    0|0
  • Aslında iki kulüp de iyi de bokunu çıkaran insanlar var biri kupamız var diğeri altı attık

Bu futbol abi biri atacak sonuç da fazla birbirimizi yıpratmanın anlamı yok Gs taraftarı daha sakin

Ama fenerin taraftarı bence Türkiye nin en dengesiz taraftar kitlesine sahip takımı

0|0
    0|0
  • Ama biz sizi 6-0 yendikkkkkkkkkkkk

Şerefli ikinciliklerrrrrrr

1|0
    0|0
  • en medeni taraftar gs taraftarı bence .. :/

0|1
    0|1
  • kaç galatasaraylıyla konuştun şu ana kadar ?

1|1
    0|0
    • şu ana kadar baya ultraaslan üninin çoğunu tanıyorum okulda lisedede öyle hem cümleme dikkat et herkesi eleştirmiyorum ama sanırım sende agresiflerdensin

• ben denk geldiklerimden bahsediyorum 1 kere arenaya maça gittim yanımda abim vardı sen niye bağırmıyorsun lan dedi biri çok şaşırdım ben olmasam döveceklerdi herhalde

• öyle insanlar her takımda var. gs, fb, bjk her yerde var bu tipler. sadece futbolda değil siyasi bir konu tartışsan da bu şekilde cevap alırsın. burası türkiye, maalesef durum bu.

• 15 senenin acısı olsa gerek :D

0|1
    0|1
  • ben bir bjk linin ilk defa gs değilde fb yle anlaşabildiğini duydum

0|0
    0|0
  • 6-0 acısıdır o kolay kolay kaldıramazlar :D

0|1
    1|2
  • Ne alaka bene FB taraftarı kadar Gereksiz Tarftar grmedim gs çene yaparlar Fetiye Spor Yenilirler Biz Verdik ya Derle As katro ile çıktınız be ayıp

0|1
    1|1
  • Bi gs li arkadasımızda konu açıldığında bize sinir yapamadı ki gırtlağına binelim. Hepsi süs püs. Sen kızsın diye sana öyle denk gelmiştir. :/

0|0
    0|2
  • Bazıları 6-0 ı kaldıramaz . işte böyle birşey bu.

bak şimdi nasıl gaza geliyorlar

1|0
    1|2
    • Ha bir de 15 senelik kadıköy hezimeti var.

eksileyin bakalım

Kızlar Ne Diyor 4

• Saçmalama evet bizim taraftarımız egoisttir,agresiftir bende öyleyim ama başarılarımız müzemizde belli,yarıştığımız kulvarlar ortada kendimizi beğenmeyip de ne yapalım?

Ayreten saçmalama bence biz bile UEFA Kupamızı sizin kadar dillendirmiyoruz bunları hep siz söylüyorsunuz siz söyleyince de bize de övünmek kalıyor haliyle:)

0|0
    0|0
  • Bjk'liler her takıma laf atar, kendi takımlarını üstün bir takım sanar haksız mıyım?

2|2
    0|1
  • Agresifim, Galatasaray'lıyım..

Ha unutmadan Serefliyiz ..

1|1
    0|0
    • Bi de sizin uefa kupanız vardı dimi pardon

• hepsi değil genellemek yanlış

0|0
    0|0
Yükleniyor...