Bir kızın benden hoşlandığını anlamam için bana teklif etmesimi gerek ?

18 yaşıma geldim daha 1 kızın elini tutmuşluğum yok acaba benmi hata yapıyorum diye düşünmeye başladım çünkü kendime tipsiz diyemiyorum fakat yakışıklıda diyemiyorum bir kızın benden hoşlanıp hoşlanmadığınıda anlamıyorum.Mesala bir kızın tanımadığım bir kızın benden hoşlandığını nasıl anlayabilirim ? Her hoşlanan kız gelip teklif edermi bir süre sonra ? Yoksa mesela ben ona karşılık vermeyince teklif etmekten vazmı geçer ? Ben bir kızın benden hoşlandığını bilsem gidip teklif ederim ama hangisi hoşlanıyo hangisi hoşlanmıyo anlamıyorum kızlarla göz göze gelmemeye çalışıyorum böyle davranmamda kızların bana çıkma teklif etmemesinin sebeni olabilirmi ?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• kızlar erkeklerden ilk adımı beklerler hoşlanan bir kız sürekli bakar ve göz göze geldiği zaman kafasını çevirir karşısındaki kişi ile konuşmaya çalışır karşısındaki kişinin ilgisini çekmeye çalışır bu nedenle bazen abartıp kendini salak durumuna düşüren kızlarda var ama kızların geneli çekingen olduğu için bir çoğu gidip hoşlandığını söyleyemez

0|1
    0|0
    • Peki mesala sen birinden hoşlansan ama hoşlandığın erkek sana hiç bakmasa (tanımadığını varsayıyorum) senden hoşlanmamış gibi davransa ona karşı olan hislerin değişirmi ?

• o benden kaçsa farklı ozaman değişir o bana bakmasa değişmez

• teşekkür

Kızlar Ne Diyor 2

• bence zorlama olursa olur ... hata sende değil zamane kızlarında :)

0|1
    0|0
    • Nasıl yani anlasdım tam olarak ?

• Allah razolsun dualarının olması için bu yorumu 6 kişiye daha yolla yollamazsan bu lanetten kurtulamican :))) sanadaaaa iyi akşamlar :)

• :D:D:D Asdadasdasdas

• İnsanların içlerini okuyamayacağına göre mecbur gidip konuşacaksın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...