Bir sabah uyandığınızda kendi evinizde değil bilmediğiniz bir yerde uyandınız?

bir sabah uyandınız ama kendi evinizde değil bilmediğiniz bir yerde uyandınız? ne yapardınız ;)

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Bilemediğim yerde çıplak bir şekilde mi uyanacağım ?

Dayak yemiş bir şekilde oram buram şişmiş şekilde mi ?

Nasıl bilemedim. Alırım alkol içerim.

0|1
    0|0
  • Soru niyeyse çok hoşuma gitti :D Uyanıyoruz başka bir yerdeyiz ama nasıl bir yer kim var kim yok nerede ne halde bunlara göre cevap değişir ama benim aklımdaki şeye göre güzel bir tepki veririm :D

0|1
    0|0
  • kahvaltımı yaparım ne yapacam

0|1
    0|0
  • Direk ben nerdeyim diye sorarım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• onunla ilgili old boi diye bir film var izledinmi bilmiyorum ama müthiş adam bir sabah başka bir evin odasında uyanıyo 15 sene çıkamıyor ordan.

0|1
    0|0
    • ohaa :D izlememiştm 15 sene napıo orda lavuk

• hapis ediyolar hacı :) daha sonra bunu salıyolar ilk defa güneş falan görünce gözü kararıyo bayılıyo falan aslında amaç intikam. daha sonra bunu kendi öz kızıyla cinsel ilişkiye sokuyolar ensestlik var biraz filmde nasıl yapıyolar onu dersen kızada adamada hipnoz yapıyolar birbirlerine aşık ettiriyolar. adamdan intikam almak iiçin yapıyolar ama şu da var işin kötü yanı adamın suçu yok ve adam filmin sonunda o kızın kendi kızı oldugunu öğrenince cinnet geçiriyo ve kendi dilini kesiyo.

• Resident Evil'da hissederim kendimi tabi ilk işim Milla'yı bulmak olur.

0|1
    0|0
  • hemen otururum, eğer dayanılmaz bir ağrı varsa ellerimle yüzümü kapatır haykırmaya başlarım, hıçkırıklarıma hayır nidaları eşlik eder.

0|1
    0|0
  • gece ne içtiğimi düşünürüm

0|1
    0|0
  • bize heryer trabzon

0|0
    0|0
Yükleniyor...