Reddettim, istemediğimi nasıl belli edebilirim daha?

Bir çocuk var. Pek tipim değil. Ne siyasi görüş olarak uyuşuyoruz ne tarz, kişilik olarak.. Elinde tesbihiyle kafasında bir ton jolesiyle falan yani siz düşünün. Doğulu, konuşmaları falanda tuhaf geliyor bana. Yani tabi konuşmalarına sözüm yok haşa ne haddime ama farklıyız işte. İstemiyorum. Bunu ona da çok tatlı bir dille söyledim kırmamaya çalıştım. Konu kapandı sanmıştım. Tüm gün dershanede sınıfıma gelip durdu güya arkadaşlarının yanına geliyor.. Herneyse gelsin ona da sözüm yok. Bugün hiç yüzüne bakmadığım halde yine gelmiş mesaj atmış facebooktan. İstemediğimi anlamıyor mu? Nasıl davranmalı valla çözemedim ya

0|1
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Benim bir arkadaşım vardı. Reddedildiği halde kızı sürekli izlemeye devam etti. Hatta kız ona kibarca "bana sürekli bakma rahatsız oluyorum" dediği halde bakmaya devam etti günlerce. Sonunda bir çocuk onu kenara çekip kibarca uyardı. Benim arkadaş da çocuğa diklendi falan ama olay çıkmadı. O saatten sonra kıza bakmamaya başladı. Bir erkek tarafından uyarılmak, bir erkeğe çok koyar. Dövebileceği biri olsa bile. Ondan dolayı bir arkadaşından rica et çocuğu uyarsın. Tehdit etsin demiyorum. Güzel bir dille "kız rahatsız oluyormuş" falan desin. İşe yarar.

1|0
    0|0
    • aynen işe yarayabilir.. Benim uyartacak erkek arkadaşımd yok ay ben nerelere gideyim:))

• Liselerdeki bıçaklanma olayları böyle başlıyor işte.

Erkekler Ne Diyor 8

• Allahn Krosunu Niye Kırmamamaya Çalışıyorsun O Sanmıştır ki Naz Yapıo :D :D Öyle G.te Böyle Y.rrk Diye Bi Söz var Söyle Gitsin

1|1
    1|0
  • Yüzüne bakma umursama, o yokmuş gibi davran.

0|0
    0|0
  • istemiyorum deeeeeeeee

0|0
    0|0
    • dedim zaten dediğm halde yapıyor bunları

• ısrarcı olmak kiminde ise yarıyor diye herkesi aynı belliyor kimileri sen rahatsizlıgını acık ve net bir dille ifade et hala mesaj atmaya devam ediyorsa mesajlarını dikkate alma bir süre sonra sıkılacaktır o sınıfa girdiginde sen kantine git falan

0|0
    0|0
  • Bi kendine bide bana bak Allah'ını seversen çek git görmek istemiyorum seni de.Kalbini kır. Madem güzel laftan anlamıyor küçümse onu tipiyle davranışlarıyla dalga geç.

0|0
    0|0
    • ya olur mu ya yazık öylede denmez ki kimsye of:(:(

• sktr gt basımdan de gider

0|0
    0|0
  • Tesbih varsa konun kapanmistir tesbih sallayan cogu insan abaza olur genelde

0|0
    0|0
    • hiç bir şekilde sevmedim pfffff

• Gerek yok reddetmişsin zaten.

0|0
    0|0
    • e hala mesaj atıyor sınıfıma gelip duruyor rahatsız oluyorum ben

Kızlar Ne Diyor 2

• işte böylelerinede sen kimsin ki ben sana on beden büyüğüm demek geliyo insanın icindende der misin bilmem. istemiyosan ne bu ısrar salak. bak sinirlendim :)

1|1
    0|0
    • ya çok komik gerçekten. Bi tane arkdaşı var...Aynı sınıftayız arkadaşıyla. Oda doğulu pek muhabbetimiz yok. Daha kendi tanışmamış bana diyor ki facebooktan neymiş beni o arkadaşıyla tanıştıracakmış...Manyak mı ne. Arkadaşlık istedği yolladı kabul etmedim mesaj atmış. Kimseyi istemediğimi söyledim tamam dedi.. Bugün dershanede full bizim sınıftaydı. Sinirlendim biraz.. Eve geldim bir baktım yine mesaj atmış. Abarttı artık

• kesinlikle. bence biraz sert bir konuşma yapmalısın

• Arkadaşlarıyla konuş ikna etsinler onu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...