Kızlar Biri Sizin İçin Yapmadığı Şey Kalmasa?

2 ay biriyle çıktınız sizi cok mutlu ettı sanıye sanıye mesajlastınız gunduzlerı gecelerıde sabahlara kadar telefonda konustunuz gecenın bı vaktı sıze cıcek getırdı evınıze.tatlı getirdi.çok şeyler yaptı mektup yazdı yanı aklınıza gelicek çok şeyı yaptı bu cocuk hakkında ne hıssederdınız ? veya gızlı bısey olsa bu yuzden ondan ayrılırmıydınız yoksa ona söylermiydiniz 2 ay sevgili oldunuz:) deli dolu yaşadınız herşeyi:)

Güncellemeler:
yanı demek ıstıyorumkı kızlar gızlı sey derken yanı sızın bı sakladıgınız bısey olsa sevgılınıze bunu söylemesenız ve bu sebepten ayrılırmısın demek ıstedım yanı

0|0
61

En İyi Kız Görüşü

• Ilk olarak beni ne çok seviyormuş der, kiyamam ona. Şu gizli şeyi anlamadm. Eğer küçük bişeyse yaptığın, ertesi gün unuturum, üzemem , kızamamda ama büyük bişeyse hayal kırıklığına uğrar ve gerçekten sevmemiş diye düşünürdüm

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Hep iyi olursa böyle olur, arada bir ufak tartışmalar olsaydı ya?.

0|0
    0|0
    • ya oldu ama ufak seylerdı ama cok buyutuyodu en sonuda sen sonun kıyamıyodu bana senı sevıyorum dıyodu ama ısınamadım dıye ayrıldı alla h kahretmesın ya

• Zamanla unutulur, benim çok eskide kaldı..

• ah ulan ahhhhhhh kızlarrr kızlar.r... ne yapalım var bı hayır ama acısıda var...

• hiç mi kötü birşey ya da birşeyler yapmadın? =))

0|0
    0|0
    • arada farkında olmadan aslında iyi bişey dedıgım ızannedıp kötü bişey demiştim ama onlarda cok ufak seyler yanı coook ama sız kızlar bbıseyı buyutmesını bılırsınız:d ama o kadar sıkıntı olmadı bensız yapamıcagına emındım ama ayrıldı :S

• her dakika mesajlaşılmaz. sıkılırsınn bıkarsınn

0|0
    0|0
  • gizli bisey olsa derken

0|0
    0|0
    • YA SEN O DETAYI BOS VER SEN DIERLERINE CEVAP VER pasa

• ya ben sunu merak ettim, gizli seyi olan o mu? siz misiniz?. size söylemedigi bisey varsa söylerdi heralde, gercekten bu derece ilgi gösterdiyseniz

• Sıkılırım galiba sevmiyorum öyle aşk böcüğü hallerini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sıkıcı olduğunu düşünürler ve terk ederler..

burada şimdi hepsi harika bir erkek diyecek hepsi böyle erkek bulsun direk bırakır sıkılır..

1|0
    0|0
Yükleniyor...