Yemekte hesap sorunu :)

Arkadaşlar hoşlandığım kızla öğle arasında yemeklere hep beraber gidiyoruz.Bu arada kız hoşlandığımı biliyor,söyledim.Şimdi sorun şu, benim için sorun değil ama aklıma takıldı.Yemekleri hep ben ısmarlıyorum ve o bu duruma kızıyor.Ayıp oluyor hep sen hep sen diyor.Ben de ne ayıbı asıl sen bunun lafını ederek ayıp ediyorsun diyorum.Senle bir daha çıkmıcam yemeğe diyor :) Ama her gün çıkıyoruz.Benim aklıma takılan şu:benim böyle yapmamla kız yanlış anlar mı? Acaba benim param yokta hep o ısmarlıyor o ödüyor gibisinden bir düşünce oluşur mu aklında diye düşünüyorum.Bugün illa ısrar etti az bir miktar aldım ayıp olmasın diye.Bir de şöyle birşey var benim durumum kızdan biraz daha iyi.Yanlış anlasın da istemiyorum.Sırf değer verdiğim için yapıyorum bunları.Sizce ne kadar doğru yapıyorum ?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Ödeme ya bırak o ödesin yediğini. Ayıp olduğunu düşünüyosa ödetmesin o da sana.

0|0
    0|0
    • Olur mu hiç öyle...Genel de şöyle de oluyor ortaklaşa ödeyeceksek öyle gelcem diyor bende tamam diyorum ama ödetmiyorum öyle kavga ediyoruz hep sonra kapatıyoruz konuyu (:

• yok canım öyle birşey yapacak birisi değil

• sana katılıyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• meselaaa sendeee.. uuyguunsaan kurabiye yaparsın yeriz falan diyebilirisn.. ya da uygun bir yerde kahve ısmarlayabilir kahveni içeriz dersin ama tabi her gün olmaz ara ara gönlü kırılmasın diye.. hem böylece onunda aklında ezik düşünceler oluşmaz.. madem durumun iyi hiç lafını etme kızda iyi biriryse hayırlısıı olsun.. :) :)

0|0
    0|0
    • ben lafını etmiyorum onda sorun yokta işte o yanlış anlamasın istiyorum. kız da iyi birisi de işte sınav yüzünden arkadaştan öteye gidemedik zaman ne gösterecek bakalım :)

• Valla her konuda kadın-erkek eşit demeyi biliyolar bunda da eşitsiniz. Bunu biliyosa sorun olmaz. Ama hesabı erkek öder tabusuna kapıldıysa içten içe bir başka düşünebilir hacı

0|0
    0|0
    • Her seferinde kavga ediyoruz bu yüzden o ısrarcı davranıyor sürekli ama almıyorum yine de

öyle birşeye kapıldığını sanmıyorum ama kapıldıysa ne düşünebilir ? :)

• ısrar etme bence yiyelim diye

• niçin ?

• heralde sen en doğrusunu yapıyorsun bence hoşlandığın kız netice de hem erkek öder hep hesabı :)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• bence sen fazla abartıyorsun seni sonra bırakır giderse çok pişman olursun ödediklerine ve kıza yaptığın masraflar yanına kar kalır aklını kullan sen iki ödüyorsan en az birini de o ödesin derim, çünkü böyle örnekler çok yaşanmıştır

0|0
    0|0
    • Anladım bundan sonra dengelemeye çalışırım artık.

• ya erkeklik sadece hesap ödemekte degil ama yinede cogunlukla tabi sen öde ama arada onada firsat ver o ödesin, hic olmazsa kendini borclu hissetmez ve kafasi rahat olur.

bunda büyütecek mesele yok bence

0|0
    0|0
    • Anladım.Yarın bakalım gelmiyecem seninle dedi ama gideriz yine,ya ortak öderiz ya da o ısmarlar artık :)

• yok ortak öderiz deme, gitmeden önce hadi bugün yemegi sen ismarla de, fazlada üsütüne gitme belki parasi olmaya bilir yaninda

• anladım teşekkür ederim :)

Yükleniyor...