Bunu nasıl yorumlamalıyım?

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar,

bugün yazın 2 ay çıktığım ve okulların açılmasıyla beraber ben terk eden çocukla ilgili garip bir durum yaşadım ve yorumlarınızı merak ediyorum... Bahsettiğim çock yengeç burcu ve oldukça duygusal üstelik benim kadar şüpheci birini bile beni sevdiğine dair ikna etmiş biri. gelelim bugün okulda yaşanan olaya; ben merdivenlerden koridora inerken benim geldiğim farkındaydı ama bana bakmaya devam etti sonra ben mecburen o tarafa bakmalıydım çünkü kapının tam arkasındaydı ve kapııy açmak üzere arkadaşım çoktan hamle yapmıştı. herneyse bir saniyenin 100de 1i kadar gözgöze geldikten sonra son derece canı sıkkın bir şekilde kafasını hızlıca başka yöne çevirdi.. ayrılık mesajından sonra onu hiç rahatsız etmemiş olmama rağmen sanki onu rahatsız ediyomuşum ve bundan sıkılmış gibiydi sanki içinden "yine mi bu" dedi gibi hissettim.. yani bilemiyorum belki de bana öyle gelmiştir ama benim asıl anlamadığım benim geldiğimi bile bile bakmaya devam edip sonra kafasını çevirmesi. Yorumlarınız nedir?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• senin ayrılık mesajı saniyenin 100de biri kadar göz göze geldiyiniz anda ona ozaman ulaştı demkki

0|0
    0|0
    • yahu o ayrılık mesajını attı diyorum :D

• onunda niyeti kafanı karıştırmak olabilir

• mantıklı aslında ama işşte...

Erkekler Ne Diyor 2

• Dalmıştır gözü eğer sık sık sana bakmıyorsa altında bir şey arama bana kalırsa

0|0
    0|0
  • Kosovalı doğru söylemiş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• niyeti kafanı karıstırıp sana hala varlıgını hıssettırmekkı onu unutmamanı saglamak

0|0
    0|0
Yükleniyor...