Manu sneijderi ver naniyi al demiş takasta eğer peki nani mi sneijder mi?

arkadaşlar haber doğru diyelim sizce iyi olur mu bu takas bana göre iyi olur sanki :)))

• Nani gelsin sneijder gitsin :))))
    0% (0)40% (4)31% (4)Oy Ver
  • Sneijder kalsın nani gelmesin :))))
    33% (1)30% (3)31% (4)Oy Ver
  • Her ikiside Galatasarayda olsun :))))
    67% (2)30% (3)38% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|21

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• her ıkısıde cımboma yaramaz,Sneijder degerı buldugunda satılmalı,yerıne brezılyadan futbola ac topcu gelmelı,nanınınde olacagı aynısı,yıldız turkıyeye sadece para ıcın gelıyor futbol coktan hayatlarından cıkmış oluyor,bıze delı fısek adamlar lazım... ayaga kafasını uzatmayan topcu yaramaz turk futboluna..

1|0
    0|0
  • Sana şöyle diyim renktaşım şu yabancı kısıtlaması olmasa bu yıl kimse bizi tutamazdı çünkü sneijder ve nani ikiside aynı anda Galatasaray da olacaktı anlıcan çok çok çok büyük bir kapasitesi olcaktı takımın ama neyse... gel gelelim senin soruna 2 sinden birini tercih edeceksem ben nani derim ama sneijder de şu takıma çok büyük katkı sağlar sağlamaya başlamıştıda bizim şu anda eksik tarafımız kanat oyunumuz Bruma iyi bir oyuncu gaziantep maçındada gördük o nasıl bir yetenek ben çözemedim ama sneijderin yerine selçuk göbek oyununu oynar ama bir kanat oyuncumuz daha olursa nani gibi çok daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Nani CR7 nin 2 alt modeli gibi :)

0|0
    0|0
  • 1'e 1 takas ederlerse G.Saray karlı çıkar.

Hem Sneijder G.Saray'ın sistemine uyan bir oyuncu değil, hem Nani G.Saray'ın aradığı oyuncu.

1|0
    0|0
  • futbol bilgim yetersiz

0|0
    0|0
  • Eğerki olursa güzel olur sneijder galatasarayın dizilimine uymuyor hem sakatlık problemi var nani daha güçlü bir oyuncu...

0|0
    0|0
  • wes'i satmayı değil oynatmayı düşünmeliyiz bence. şu adamın sağında solunda birer kanat oyuncusu olsun. solunda burak sağında aydın değil. nani ayrıca alınabilir ya da valencia mesela önüne de bir komple forvet. arkası zaten iyi melo - selçuk sıkıntı değil. ama bunların hepsi yabancı zaten sorun burada. yabancı statüsü değişmezse bizim iş yaş.

0|0
    0|0
  • naniii tabi

0|0
    0|0
  • La olm ben Fenerliyim batsın galatasaray gelmesin nani falan sneijder falan da gitsin hep kümeye oynayın :D

0|0
    0|2
  • eski snejder olucaksa kalsın ama bu snejder in takıma pek faydası yok gönül isterki nanide gelsin ama illa biri olucaksa su pozisyonda nani gelsin derim

0|0
    0|3
    • Nasıl faydası yok adam sakatlık öncesi maç başı golle oynadı haftalarca yorum yapmadan önce bir düşünün mk.

• bi futbolcunun en son oynadığı 3 maça bakarak mı değerlendiriyosun ? 3 maçta 3 gol attı 4 haftadır oynamıyor sakat ya da oynamak istemiyo ya da gitmek istiyo

• vermezler

0|0
    0|0
  • Sneıjder kalmak ıstıyor

0|0
    0|0
  • Sneijder çok daha iyi ama ligin yamyamları rahat bırakmıyor.

0|0
    0|0
    • G.Sarayda kanat eksikliği var

• Mancini'nin sistemini tam bilmiyorum ama Fatih Terim döneminde 4-4-2 oynarken Sneijder en gereksiz oyuncuydu.Kalitesine bir şey demiyorum, 4-3-3 oynamıyorsan Sneijder'e gerek yok..

• Nani gelsin sneijder gitsin :))))

0|0
    0|0
  • hava nasıl bu gün orada

0|0
    0|0
  • tartışmasız sneijder bence

0|0
    0|0
  • nani çok iyi sistemin futbolcusu...

0|0
    0|0
  • Çokta fark etmez bizim için.

0|0
    0|0
  • allahım allahım bu nasıl bir şey yaa naniyi al naniyi :)

0|0
    0|0
  • Sabriyi verin Rooney i alın

0|0
    0|0
  • nani daha sağlam bence ama manunun öyle bir teklif yapacagını zannetmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sneijder etkili olamadı Galatasaray'da.Nani daha uyabilecek bir oyuncu bence takas mantıklı.

1|0
    0|0
  • Bu Gsliler geçen sene Sneider geldi diye okulu birbirine katmışlardı şimdi gidiyormu yani?Gidiyorsa yazık

0|0
    0|0
Yükleniyor...