Neden halen arıyor? amacı ne?

Niyetin ciddiyse söyle ve bir adım at yoksa ben niyeti ciddi olan başkasıyla görüşmeye başlayacağım dedim. Ne dedi biliyormusunuz? Eğer az da olsa beğeniyorsan görüş, bizim işimiz çok zor dedi. Şok olmuştum resmen başka erkeğe git dedi. Bende ayrıldım beni sevmediğine emin oldum kafamdan attım. Aradan bir hafta geçti tekrar tekrar arıyor açmadım tabi hatta telefonu hepten kapattım.Niyeti ne?

Güncellemeler:
sizce niyeti ne? aklından neler geçiyor?
sizce niyeti ne olabilir? aklından neler geçiyor? yorumlarınız neler? yaptığına pişman mı oldu yoksa sadece merak mı?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• naptın buldun mu birini diye merak etti.

1|0
    0|1
    • Ne yapmalıyım? ne tavsiye edersin?

• teşekkürler

• teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 6

• tam ergen kafasında adam. Git başkasıyla görüş, işimiz çok zor diyen biriyle sittin sene işin olmamalı..

1|0
    0|1
  • merak etmiş seni ondan

1|0
    0|1
    • çıkıyormuyum o kişi nasıl diye mi merak etti?

• afedersin salakmısın sen ? sen böyle birşeyi nasıl söylüyebiliyorsun da o söyleyemiyor ? ciddi olmucaksan başka erkeklerle görüşücem o deyince bumu değişti sadece ? ne yani sen dokunulmazsında o diyincemi gururun incildi senin ?

0|0
    1|0
    • Afedersin de niye söyleyemeyecekmişim? 2 yıla yakın zamandır beklemişim bir ciddi adım yok.taliplerin hepsini red edipömürümün sonuna kadar paşamızın keyfinimi bekleyeyim? haa yıllar sonra o ayrılalım dediğinde göz yaşı içinde kalıponun evlilik haberlerini mi alayım? neyin kafasındasın sen yaa? fedakarlığında bir sınırı var değil mi?

• gavat diye kime deniyor acaba bence sana çok yakıştı bu sıfat :)))

• tamma ben gavat sen ırısbı :D

• sende unuttum hayalleri

sende unuttum sevilmeyi

bari sen unutma beni...

1|0
    0|1
    • unutulmak istemiyor mu sence bu mu derdi?

• nerdeyse 2 yılımız dolacaktı son zamanlarda çok havalanmıştı. Belliki beni hiç sevmemiş. Ama çok şükür sevilmediğimden emin olduğumda kolay unuttum. Tekrar arayıp kendini hatırlatmaya çalışması sinir bozucu. Manyak mı ne?

• aynen mayak olmasa zaten seni bırakmaz yaaa

• Böyle insanların niyeti olmaz... Sarhoştum aydım durumu... Bi akıl hocası vardır...

1|0
    0|1
    • Akıl hocası olduğunu sanmam.bütün arkadaşları bu kızı kaçırma sen bundan iyisini bulamazsın diyormuş banada söylüyorlar senden iyisini bulamaz diye.Ayrıca arkadaşları ona imreniyor hayatında biri var diye çünkü çoğu yalnız ve bulamıyor.Ayrıca kendisi son derece kendini beğenmiş tabi bu havasının sebebi de ben oldum maalesef onu çok şımartmıştım. Yani akıl hocası olacağını sanmam bu onun kendi gerizekalılığı

• Zeka testi gerekebilir acilen doktora gösterin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bak canım,bence hata yapmışsın öyle demekle.2 yıldır çıktığın birine beni alcaksan al yoksa ben alcak birini bulucam demişsin resmen.hiç bir erkeğe denmez bu.he diyosanda sonucuna katlanıcaksın,ona kızma bence.seni kullandımıki bu çocuk,faydalandımı senden,değersizmişsin gibi davrandımı ilişkin sırasında.demekki sizin ilişkiniz tam oturmamış henüz,çocukta kendini hazır hissetmiyor belki.bence sende ona çok aşık değilmişsin.çünkü şuan acı çekiyo olurdun.belki kararkter olaraka çok baskınsın,dominantsın,çocukta bunu taşıyamamış olabilir.bir ilişkiye başlarken herşeyi göze alacaksın.tabi kendinden ödün vermeyeceksin ama bazı erkeklerler ilgi alaka istiyo,köprüyü geçene kadar idare etmek lazım.benden sana tavsiye bundan sonraki ilişkilerinde daha sakin ol,çok renk verme karşı tarafa..

0|0
    0|0
    • leman sam illa yı dinle benden sana geldin :)

• bence bir erkek 30 yaşından önce evlenmemeli.bayan içinde 27 28 uygun.sen biraz ona uyuz olmuşsun,onun canını yakmak istemişssin herhalde.ukela hallerine dayanamamışsın.aslından yapmaycağın bişi yapcam deyip tehdit etmişsin.belkide sadce tepkisini ölçtün.ama o da çok kurnaz çıkmış yememiş bu zarfı.eğer aranızda aşk varsa tekrar oturup konuş,kendinide bişeye odaklama akışına bırak hayatını,kaderinde ne varsa onu yaşıycan eninde sonunda...

• ben kaldıramam öyle bişeyi. seven adam başkasına git diyemez öldürsen diyemez delirir sinirlenir kızar küser ama olafı edemez. etmişse zaten adam değildir sevmiyodur. benim için bitmiştir bunca şeyden sonra araması ayrı bir yüzsüzlük

• çok kişiliksiz gerçekten. Hiçbir şekilde telefonlarını açma bile.

1|0
    0|1
    • Kesinlikle aynı şekilde düşünüyoruz. Beni şaşırtan bu kadar kişiliksiz olması pes yani

• sevmemiş şerefsiz! Madem sevmiyosun niye o kadar vakit geçirip kızı kendine bağlıyosun sevdiğine inandırıyorsun değil mi?

• Aynen, hepsi şerefsiz bunların

Yükleniyor...