Sıkıcı bulduğunuz şeyler ?

-- tartışırken karşı tarafın beyninin erorr verip küfür formatına geçmesi

-- Ks de dolaşırken halaa ; Kızlar ne tip erkeklerden hoşlanırsınız ? Kızlar benim neden sevgilim yok .. oooof kızlaar neden böylesiniz sorularıyla karşılaşmak

-- günlük hayatta ayyy neden bu kadar tatlısın şekerden mi yapıldın kız sen diyen 0 yaş altı beyin taşıyan abazaların yaşıyo olması :(

-- sınavların sonunun gelmemesi ...

-- bıkkınlık ..

vs ..

buyurmak isteyen edebiyle gelsin .. şuncağcık beyinleriyle her lafıma muhalefet olmaya çalışanlar itinayla umursanmaz

buyrun efenim

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sıkıcı Buldugum Şey Bir İnsanın Kendisini Kötüleyerek Espiri Yapmaya Çalışması :) Karşı Tarafı Etkilemek İçin...

İltifat ettiği Sanan Abazalar Burdan Sesleniyorum Cup Die Belli Oluyorsunuz :)

Kızlarda İse...

Kendini Çok Zeki Sanan...

Tüm Dünyadaki Erkeklerin Peşinden Koştugunu Düşünen ki Onlarada Burdan Sesleniyorum Abazalar Sadece Senin Değil Dişi Sineklerin Bile Peşinde :)

1|0
    0|0
    • ;D link

şu tipe bile laf atanlar var .. sıkıntı güzellik değil sıkıntı nefes alsın cümlesini felsefe edinenlerde :)

• Estf. :) Kimsede Fazla Az Yoktur :)

Zekasını Kullanabilen ve Kullanamayanlar vardır :)

Erkekler Ne Diyor 10

• sıradan diziler,otobüs beklemek,çalışmak

1|0
    0|0
  • hayat sıkıcı gelir

1|0
    0|0
  • Kendimi çok sıkıcı buluyorum ama konuyla alakası yok sadece belirteyim dedim kendime not baabında yani :)

1|0
    0|0
  • hmmmm evet ya bazen görmek istemiyorum o soruları bile..

Gençler işte heves ediyorlar.

1|0
    0|0
  • Haklısın...

1|0
    0|0
  • Ders ders ders.

1|0
    0|0
  • bazıları cok ciddiye alıyor gülmek varken surat asıyorlar

1|0
    0|0

• O değilde nickin güzelmiş cadıcım :)

1|0
    0|0
  • ortağımın restorantta açtığı şarkıları/ radyoyu sıkıcı buluyorum. TSM dinleyen adamdım ben ne işim var gökhan özen le murat boz la. yaya ya çok güzel 30 kez dinliyoruz. Allah belanı versin türk popu!

0|0
    0|0
  • her lafının ya önünde ya arkasında küfür edenleri bilmediyi bir konuda profösör kesilenleri sıkıcı buluyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...