Yakınlarınızın sevgiliniz hakkındaki aksi yorumlarından etkilenir misiniz?

Sizce herşey yolunda ve sevgilinizi artık hem yakın arkadaşlarınız hem aileniz hem akrabalarınız yavaş yavaş tanımaya başlıyo. sevgiliniz hakkında gerek fiziki gerek kişilik özellikleriyle alakalı hoş olmayan yorumlrdan az da olsa etkilenir misiniz yoksa kim ne derse desin mi dersiniz?

0|0
15|19

En İyi Kız Görüşü

• Yapılan yorumlar umrumda olmaz..Tam tersi, kendisini daha çok sevmemi ve bağlanmamı sağlar..

1|0
    1|1
    • bende genelde kimse begenmemezlik yapmazda annem hepsine bir kulp bulur nedense.. beni veresi yok heralde:) e bende haliyle ister istemez etkileniyorum

• teşekkür ederim:)

• ben teşekkür ederim..

Erkekler Ne Diyor 19

• ben beğendiysem kimin ne dedği önemli değil :)

1|0
    0|0
  • Annem!Evet onun tanıştığım kız hakkındaki düşünceleri benim için önemi oldukça büyük.Hani anneniz yapmak istediğiniz işi,tanıştığınız kişiyi istemez ve siz ısrarla o kişiyi istersiniz onu hissetiklerini bile bile ezip geçerek yapmak istediğinizi yapar ya da sevdiğiniz kişiyle konuşursunuz.Ama başa bela gelen belada,husumette yine annenize dönersiniz.O hiç birşey olmamış gibi sizi kucaklar.Ama o size yapmak istediklerinizi,yaparsanız başınıza gelecekleri haber vermiştir.Çünkü o sizin gözünüzle bakmamaktadır.O size gelebilecek en ufak zararı bile ona kocaman gelir ve yaşadıkları sözlerinin teminatıdır.

1|0
    0|0
  • etkilenmem önemli olan benim düşüncem

1|0
    0|0
  • Bişi olmaz benimkine de dötü kocaman diolardı ben de olsun ben öyle seviyorum oh ne güzel cenifır löpet gibi diodum geçip gidiodu :D

1|0
    0|0
  • bence biraz sana bagli bu ; bazi erkek veya kizlar vardir dunyanin en iyi kisileridir fakat disardan cok farkli anlasilirlar bir turlu kendilerini ifade edemezler, yalnizca sevdiklerinin yaninda kendilerini rahat hissederler.

sen eger guveniyor seviyorsan, tabi koru korune degil bu biliyorsundur onun nasil bir kisi oldugunu, baskalarinin yorumlarindan fazla etkilenmemelisin derim.

Hani varya Nazan Oncelin sarkisinda;

O senin neyin olur derlerse , gulum olur balim olur diyecegim ,

Ya o bunun aksini soylerse , bir bildigi vardir diyecegim,

0|0
    0|0
  • Etkilenmesi benim fikrimi düşüncemi değiştirmez.

0|0
    0|0
  • Genelde haberim olmaz o tür yorumlardan, yanımda söyleyemezler

0|0
    0|0
  • Etkilenmem tabii ki, benim özelime kimsenin yorum yapmaya hakkı yok.

1|0
    0|0
  • Etkilenirim tabi...

Ama Yakınlarıma Etkilenirim :)

Öyle bir Etki Bırakırımki...

Sevgilin Hakkında Aksi yorum Yaptırıorsan Zaten Sende 1 Sıkıntı var :)

Onun Kötü Tarafını Bile Yansıttırmıcaksın Ki Arkadaş...

0|0
    0|0
  • genelde kadınlar etkilenir yok bu adam yaşça çok büyük yok bu gönül eğlendiriyo senle gibi şeyler ve kızlarda bunu takarlar kafaya

0|0
    0|0
  • Kimse hakkında konuşamaz çünkü konuşmayı onu başkasıyla paylaşmayı sevmem

0|0
    0|0
  • güvendiğim yakın insanları dinlerim. zamanında dinlemedim ve cezasını da çektim. aşık insan karşısındakinin yanlışlarını göremiyor, görmek istemiyor. bizi seven, değer veren insanlar olaya dışardan bakıp göremediklerimizi bize anlatabiliyorlar.

0|0
    0|0
  • Sevgilin guzelse yaparlar

0|0
    0|0
  • yorumları düşünürüm ama kendi görüşüm daha önemli

0|0
    0|0
  • etkilenmemek mümkün değil:D

0|0
    0|0
  • Etkilenmeyen var mı ? :)

0|0
    0|0
  • dönde kendi götündeki boklu dona bak derim. :(

0|0
    0|0
  • Ben kızın ailesi ya da arkadaşlarıyla tanıştıktan sonra beni kızdan fazla sevmeye başlıyorlar garip dimi :D

0|0
    0|0
  • Evet etkilenirim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Yakınlarım, sevgilim hakkında aksi ya da değil yorum yapamaz.

0|2
    1|0
  • Bencede etkılenmemelısın sevgılın sana göre başkadır aılene baska bı dostuna baska bu işler boyledır zaten sana başka ve ayrıcalıklı davranmamıs olsaydı sevgılın olmazdı ;)

1|0
    0|0
  • Fizikle ilgili bir şey derlerse güler geçerim.

Teyzem dışında da kimsenin kişilikle vs ilgili yorumunu takmam ama teyzem dedi mi akan sular durur.

0|0
    0|0
  • Etkilenirim. Zaten yakınım olan kişiler zararıma yorum yapmazlar.

0|0
    0|0
  • ben sadece sevgilimin bana karşı davranışları ile alakadar olurum..

1|0
    0|0
  • etkılenıyorum bır sure canım sıkılıyor sonra bıldıgımı okuyorum aılemse konu degışır terkedebılırım bıle etkılıyor duygusal olarak ve ona bunu yansıtmaya baslıyorum ve bıtıyor zamanla

0|1
    0|0
  • dış görünüşü hakkında yapılan eleştirilerden etkilenmem sonuçta o haliyle beğenip sevmişimdir.. ama davranışlarıyla ilgili yorumlarda belki gözümden kaçmıştır diyerekten bir göz daha atarım ..eleştiriler beni etkileyebilir.. sonuçta sevince kusurları göremeyebiliyoruz ya da kusurlar şirin görünebiliyor gözümüze :)

0|1
    0|0
  • etkilenmem ve söyletmem de cevaplarını alırlar

1|0
    0|0
  • Seviyorsam seviliyorsam kime ne?

1|0
    0|0
  • 1-2 kişi bir şey dese takmam ama herkes aynı şeyi söylüyorsa bir düşünürüm aklımın bir köşesinde olur doğruluk payı olabilir çünkü :)

0|0
    0|0
  • Tabikide etkilenirim

Kiyamam konusana kizarim

Hatalida olsa ben suclarim birtek :)

0|0
    0|0
  • etkilenmem. kendim tanıyorum onu.

0|0
    0|0
  • Ben seviyorsam gerisi teferruat bebeğim gönül kimi severse güzel odur ;)

0|0
    0|0
  • Soğuyadabilirim valla :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...