Ankara'da kadın hastalıkları için nereye gitmeliyim?

Özel hastaneye gitmeyi düşünüyorum hangi hastanenin bu bölüm kadrosu daha iyidir? Tahminime göre benden tahlil ve ultrason isteyecekler. Tek bir izin günüm var tek bir gün içinde, en kötü iki gün içinde hallolmasını istiyorum lütfen tecrübe ettiğiniz bir yer varsa ona dayanarak öneri sunar mısınız?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• lokman hekime gitmede nereye gidersen git diyebilirim

1|0
    0|0
    • neden? bir arkadaşım da lokman hekim'e git dedi kafam karıştı şimdi.

• ben karın ağrısıyla gittim apandist ameliyatı yapcaz acilen dedi inanmadık başka hastaneye gittik regl ağrısı çıktı :D ablam hamileyken gittik çocuğun dawn sendromlu dedi hamile hamile pskolojisini bozdular başka hastaneye gittik öyle bişey yok dediler çocuk doğdu hiç bişeyi yok. daha sonra yeğenim ateşlendi 45 derece ateşle götürdük napıyım ne istiyosunuz yatırıyımmı hastaneye diyo sıra bekleyin diyo doktor. daha anlatayımmı :D bizim çok ağzımız yandı o hastaneden. şimdi uyarmadan edemiyorum

• çok enteresan ya. teşekkür ederim uyardığın için. kimlere emanetiz...

Erkekler Ne Diyor 6

• Zekayi Tahir Burak ( zaten adı üstünde ana doğum ) derler ankaradaki en kapsamlı kadın hastalıkları ve doğum hastanesi. Ha biraz kalabalık falan o ayrı ayrıca bazı testleri aynı gün içerisinde alman mümkün değil o yüzden gün içinde testini ultrasonunu yaparlar 2 gün sonra da test sonuçlarını alırsın

1|0
    0|0
  • Etlik veya dikimevinde ismini hatırlamıyuorum ama bir paşanın ismini almış bir hastane vardı.. eski nişanlımı götürmüştüm teee samsundan..

0|0
    0|0
  • HRS Ankara Kadın Hastanesi'ni Tavsiye EdebiliRim :)

Bu Konuya Benim Cevap Vermem Sacma Gelebilir Ama...

Bence Oraya Git Derim... :)

0|0
    0|0
  • Bir bayan arkadaşım gitmişti gayet iyi olduğunu muhabbet sırasında söylemişti tavsiye ederim. Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

0|0
    0|0
  • zekai tahire altındağ.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ankarayı ya.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben hacettepeye gittim cok ilgililer ama randevu olayı sıkıntı aylar sonraya atıyolar

0|0
    0|0
Yükleniyor...