Ispanaklı peynirli börek yapan hamarat kızlarımız bir bakın

Geçen tanımadığım bir kadın ikram etti yedik bayıldık, ne var dedim bunun içinde, yumurta ve yoğurtla börek harcı yaptığını söyledi. İnternette araştırdım herkes sütle yaptığını yazıyor. Ben bu kadının yaptığının aynısından yaparım dedim ev arkadaşıma. Yüzüm kara çıkmasın bana yardım edin. Ispanak ve peynirli börek kısmını yaparım anladım da, şu yumurtalı yoğurtlu harc nasıl yapılır, ne oranlarda konur, bir fikir verseniz?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu yoğurdu ve yumurta beyazını (istersen sarısınıda ıspanakla karıştırabilirsin )böreğin katlarını oluşturan katmanların arasına sürüyorsun ki yumuşak olsun diye böyle eser miktarda azıcık azıcık sürüyorsun her kata sonra üstüne malzemeyi koyuyorsun sonra üstüne bir kat daha serip birdaha yumurta ve yoğurt sürüp birdaha malzeme koyuyorsun böreğin olayı bu..:)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ispanaklı börek mi bayılırım :/

1|0
    0|0
  • yaptığından bana da gönderirsen tarifini veririm.göndermezsen evine 2 kilo balık gönderirim.

1|0
    0|0
    • çok zekice :D bende o göz var mı bir bak bakiyim?

• beni gördükten sonra zaten dönmez.balık yemezse de karnını doyururum, sıcak yuvamı paylaşırım, beraber maç izlerim.giydiririm üstüne formayı, ona buram buram gol sevinci yaşatırım.

• çocuk esirgeme kurumu gibi ehehe :D iyilik elçisi edvığd.

• bize yemesini öğrettiler valla :) kusura bakma

0|0
    0|0
    • siz anca yiyin zaten. :)

• sen işini bilmiyosun. anne komşuya gider, ananeye gider, eve arkadaş çağrılır yemek partisi verilir. anne gelince şok edici manzara karşısında biraz kızar ama olacak o kadar. annenin her yokluğunu fırsat bilseydin bugün aç kalmayacaktın ah ah işte görüyo musun hayriye teyze? oğlun ne günlere kaldı.

• bende de rahata düşkünlük var evet.. 10dk da yiyeceğim şeye yarım saat uğraşmak istemedim :)

hayriye'nin torunu oluyorum bu arada, annemin adı nazmiye :))

• Vay bayılırım.

0|0
    0|0
  • Anlamam ben.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...