Küçüklüğünüzdeki sizle şimdiki siz aynı mısınız görenler değişmişsin der mi tanıyamıyan olur mu

küçüklüğünüzdeki sizle şimdiki siz aynı mısınız görenler değişmişsin der mi tanıyamıyan olur mu

.

.

.

0|0
28|46

En İyi Erkek Görüşü

• insan fiziki olarak fazla degismez kucukken birar kiloludur zayiflamistir veya tersi gibi ama ruhen baskalasir bazen.

Cocukluk yillarimiz ne kadarda masummusuz o zamanlar tertemiz saf bir kalbimiz vardir . zamanla ya o masumlugu kaybederiz ya da disarida karsilastiklarimiz bizi fazlaca onyargili veya kimseye guvenmez yapar.

1|0
    0|0
    • aynen haklısın çocuksu duyguların bitmediği bir kalp kadar değerlisi olamaz fiziki değişim mutlaka olur

• eninde sonunda vucudumuz yaslanacak ama ruhumuz her zaman ayni o herzaman dinc . onu iyilikle beslemekte , kotulukle beslemekte bizim elimizde

Erkekler Ne Diyor 45

• "Kendimi kendimden çıkarsam sıfır kalmaz

Bu matematik bizi kandırıyor hocam" link

demiş diyen.

Zaman geçiyor. Dünkü benle, bu günkü ben arasında bile, bir gündüz bir gece var. Dışımdan değişmesem de içten yanmalı motorun ateşleme ve egzoz zamanları var.

2|0
    0|0
  • Hala benziyorum küçükken daha topluydu yüzüm :)

1|0
    0|0
  • bazıları tanımaz ama ben hıc bırını tanımıorum yaa resmen insanlar evrim gecırıor ;)

1|0
    0|0
  • Genelde tanıyolar :)

1|0
    0|0
  • dağlar kadar fark dağlarrr her konuda

1|0
    0|0
  • yok tanıyamazlar beni..

1|0
    0|0
  • saçlar gidiyo

1|0
    0|0
  • çok değişmişim 13 yaşıma kadar sarışındım :D şimdi siyah saçlıyım

1|0
    0|0
  • Herkes hala aynısın diyolarda bn hiç inanmıyorum buna

1|0
    0|0
  • kime desem güler ben de gülerim sinirle ama gerçek fotolarda da ortada ben çocukken yani küçüklüğümde saçlarım sapsarıymış sarışınmış nolduyssa karardım :))

1|0
    0|0
  • küçükken mahallede top oynadığımızda teyze geçerken durun teyze geçiyor diyen bir velettim ne ara böyle p.ç oldum anlayamıyorum

2|0
    0|0
  • :D hayır aynıyım :D

1|0
    0|0
  • Geçen akşam bir arkadaşım gördü zar zor tanıdı. Neymiş saçlatım küçükken daha sarıymış. Zamanla koyulaştığını idrak edememiş

1|0
    0|0
  • Benim küçüklüğümü gören evrime inanır

1|0
    0|0
  • görsel olarak da , düşünce olarak da 360 derece döndüm resmen , geçen seneyle bile düşünce olarak bayağı farklıyız :)

1|0
    0|0
  • çok farklıyım önceden çok tatlıymışım sonradan böyle olmuşum :((

1|0
    0|0
  • Oooo naber selçuk saçlara ne oldu ? :D

1|0
    0|0
  • Kucukluk fotolarima bakan arkadaslrim benim olmadigima yemin ediyorlar.

1|0
    0|0
  • :) tanıyan yok nerdeyse

1|0
    0|0
  • yaratık gibi olmuşsun diyorlar.

1|0
    0|0
  • Küçükken insandım şimdi hayvan gibi bişi oldum :) fizik olarak ama kişilik çok değişmez herhalde huylar değişir diye bilirim 7 den 70 e insan aynı kalıyor aşagı yukarı

1|0
    0|0
  • Tanımayan olmaz mı çok farklıyım.

1|0
    0|0
  • aynı diyolar ama artık zenciyim

2|0
    0|0
  • Evet çok değiştim sayın kelebek351 :)

1|0
    0|0
  • yok beni her zaman tanıyorlar =) daha hiç çooook değişmişsin diyen biriyle karşılaşmadım =)

1|0
    0|0
    • o da bir başarı :)

• he o zaman hiç bilmiyorum :D aynen teşekkür ederim :D

• 2-3 sene önce ki ben ve şimdi ki ben arasında dağlar kadar fark var. Mesela 8. sınıfta ki halimle şuan 11. sınıfta ki halim. İlkokul arkadaşlarımın yarısı gerçekten tanımadı ben hatırlatmak zorunda kaldım :) Her açıdan değiştim. Fiziksel olarak ve kendimi, beynimi geliştirerek :)

0|0
    0|0
  • küçüklüğümde kızlar peşimdeydi hep makas almalar öpmeler felan şimdi :/

1|0
    0|0
  • cok degstim abimler sen bizden habersiz amelyatmi oldun dyolar :DD

1|0
    0|0
  • bana kesinlikle diyorlar maviden pembeye geçince :))

1|0
    0|0
  • valla tanıdı herkes :D tanır .:)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 28

• Benim en iyi iki tane arkadaşım biri erkek biri kız benim ilk okul arkadaşlarım :).Lisedeki arkadaşlarımızla gördüğümüzde merhaba halindeyiz aynı şekilde fakülte arkadaşlarıyla ama en iyi arkadaşlarım ilk ve orta okul arkadaşlarım çünki halen hepimiz aynı ruhlardayız :).Ben yapı olarak ve hatta fiziken bile çok değişmedim sadece eskiden biraz tombuldum şimdi zayıfladım.Beni küçükken ve şimdi görenler özellikle bunu vurgularlar.Hiç değişmediğimi hatta yaslanmadığımı.Halen o ilk okul anılarımıza tutup sohbetlerimiz olur.Mahsumduk, çocuktuk ve halen bir birimize olan ilişkilerimizi aynı mahsumiyetle tuttuk.

1|0
    0|0
    • çok hoş bir şey o duygular barındırabiliyosan zaten değişmemen en güzeli

• Evet inşallah ölene dek böyle kalırız :).

• fiziki olarak insan fazla degismiyor ama o kucukluk yillari o masumane hallerimiz degismiyorsa iste en buyuk mutluluk o bence.

• Benim haricimde herkes bebeklik fotoğraflarıma bile aynı yorumu yapıyor. "Canıımm, hep aynıymışsın!" Bir tek ben beni bana benzetemiyorum :/

1|0
    0|1
    • İllaki bir değişim vardır canım :)

• Bence komple değişiğim zaten :D Yahu kim ister şaşı gözlü salyalı bebek olarak kalmayı haha :)

• Saçlarım simsiyahmış. Halada öyle. Dudak, burun desen aynı değişen bişey yok.

1|0
    0|0
  • Yok yaa beni 15 sene önceki arkadaşım görse tanır yani hiçbişey değişmedi. Bazıları var resmen evrim geçiriyor. Şaşırıyorum.

1|0
    0|0
  • hemen hemen aynısın diyorlar saçlar hariç tabi :)

1|0
    0|0
  • Teyzelerin ağzında sakız olmuş aaa ne kadar değişmişsin demek bana kalırsa laf olsun diye konuşuyorlar :P

1|0
    0|0
  • Aynı sayılırım. Pek değişiklik yok :)

1|0
    0|0
  • aynıyım hiç değişmedim

1|0
    0|0
  • Ben ayniyim.

Cok fazla degismedim :))

1|0
    0|0
  • saçlarım çok değişti

1|0
    0|0
  • ayniyim tipa tip

1|0
    0|0
  • tanınıyorum ya pek değişmedim :)

1|0
    0|0
  • beni gören evrim teorisine inanır o derece yane (:

1|0
    0|0
  • Çok değişmişim fotoğrafları yan yana koyunca ben bile yadırgıyorum :)

1|0
    0|0
  • onlar değişmişsin diyo bende çirkin ördek yavrusu kuğuya dönuştu diyorum :)

1|0
    1|0
  • hayır aynı ben sima olarak bir kaç değşşiklik var ama benzerim

1|0
    0|0
  • bazen evet bazen hayır diyorlar bende çözemedim küçüklük resmim pek yok :D

1|0
    0|0
  • tanıyamayanlar oldu

1|0
    0|0
  • Tanıyorlar

Adamlarda nasıl göz varsa artık

1|0
    0|0
  • değilim küçükken çok güzelmişim . Şimdi yaşlandık ühüü

1|0
    0|0
  • Evrim geçirdim.

1|0
    0|0
  • Değişmişsin derler. Hepimiz değişiyoruz zaten zamanla.

0|0
    0|0
  • gözlerden tanıyorlar beni hep.. :)

0|0
    0|0
  • cok degisdim ben bile taniyamiyorum kendimi

0|0
    0|0
  • ben bile bazen kendimi tanıyamıyorum. :)

0|0
    0|0
  • beni hiç tanımıyolar ya aşırı değişmişim

1|0
    0|0
  • görünüsüm degisti hala daha da güzellesmissin diyorlar sadece saclarimi belime kadar uzattım, görünüs bosver de tek problemim var lakap adimla seslenmeye hala devam "kedi gözlüm" diye :D

1|0
    0|0
  • aynıyım hep gören tanır hemen.

1|0
    0|0
Yükleniyor...