Bugune kadar aldığınız en iyi doğumgünü mesajı nasıldı

bugune kadar aldığınız en iyi doğumgünü mesajı nasıldı

Güncellemeler:
Aslında mesaj metinlerini yazmanızı isterdim kimsenın aklında değil galiba :)

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• doğumgününüz kutlu olsun.avea olarak doğumgününüze özel hediye 200dakika hattınıza yüklenmiştir.iyi günlerde kullanın:)

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir sene önce çok çok iyi anlaştığım bir erkek arkadaşımla aynı gün doğmuştuk. 2 Hafta konuşmadık. Gece 00.00 da mesaj atıp akşam kutlama yapmıştık.

0|0
    0|0
  • annemın olumunden sonrakı ılk dogumgunumde aılem yasla unutmuştu zaten ama ınsan yınede hatırlıyor kendınınkını o gun aldıgım tum mesajlar benım ıçın çok degerlıydı bırde daha sonra bır sevgılımden aldıgım klıse olmayan tamamen ıçınden gelmış bana kendı sozlerıyle benı anlatan bır mesajdı çok hoşuma gıtmıştı

0|0
    0|0
  • Çok iyi yok aslında

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Doğum günü kutlamam ve kimse doğum tarihimin farkında olmaz ondan dolayı daha hiç doğum günü mesajı almadım.

0|0
    0|0
  • Askerde muhasebe bölümündeydim. Bölük çavuşluğu da yapıyordum. sorma askerdeyken binbaşı hatırlamışdı. Çok duygulanmışdım. Evdekiler,hatun felan tamam unutmadılar da bir komutanın seni hatırlaması odasında süpriz yapması tarif edilemez.

0|0
    0|0
  • "34 yıl önce bu vakitlerde doğmuştun. İyi ki benim oğlumsun. Seni çok seviyorum."

Bir de duymaktan hoşlandığım genel bir tebrik şekli:

"İyi ki doğdun; iyi ki varsın."

0|0
    0|0
  • Daha önce hiç bir insandan doğum günü mesajı almadım kutlandı ama almadım.

0|0
    0|0
  • Sayın elinadsmi doğum gününüzü kutlarız (ziraat Bankası)

0|0
    0|0
  • "Doğduğun günü saati s**** keşke doğmasaydın ama maden doğdun doğum günün kutlu olsun kanka" Çok samimi gelmişti o zaman

0|0
    0|0
  • Mesaj almadım hiç.

0|0
    0|0
  • valla tam hatirlamiyorum kuzenim dogmalarla dolu hayat duye birsey yazmisti hepsini okumadim tek mesajim iydu onu sectim

0|0
    0|0
Yükleniyor...