Bayanlar için sizce pilates mi fitness mı?

Nisanın başında fitnessa başlamayı düşünüyordum fakat çevremdeki kişiler pilatese git duruşun düzelir daha iyi olur dediler.

Ben daha önce ikisine de gitmedim ve amacım kilo vermek.

1.72 boyunda 54 kiloyum fakat bacaklarımın üst kısmı ve belim kalın göbeğim çok az var sizce hangisine gitmeliyim ?

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• 18.25 vücut kitle endeksin.20den başlıyor normal değer.Zaten şu an kilolu değilsin.Zayıf bile sayılırsın.Sanırım bölgesel olarak fazlan var.Onu da beslenmene dikkat ederek belli hareketler yaparak halledebilirsin.İkisini de gitme derim kilon yok sadece karında sanırım biraz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ilginçççççç

0|0
    0|0
  • Fitness.

0|0
    0|0
  • once 2-3 ay spora gidip vucudunu sıkılaştırmalı ve vucudunu tanımalısın...biraz da yemeği kestğinde cok rahat 2-3 ayda yemene göre -6-10 kilo arası verebilirsin...sonradan platese giderek bacaklarını duzeltebilir gobeğini sıkılastırır ve istediğin gorunumu elde edebilirsin.fakat plateste kilo vermek zordur..ama verdiğin kiloları kolay kolay geri almazsın...

0|0
    0|0
    • İlk 2-3 ay fitness daha sonra pilatese gitmeliyim yani ?

• evet kusura bakmayın yanlıslıkla spor yazmısım...2-3 ay içinde diyetinizle birlikte sıkılasmaları hissedeceksiniz.bu gore devam edebilir yada platese baslarsınız...öğünlerinize dikkat edin ekmeği cok az tuketip protein agırlıklı beslenirseniz istediğiniz sekilde rahatca zayıflayabilirsiniz.

• Bence kilonuz normal gerek yok o kadar para vermeye

0|0
    0|0
  • tekrar söylüyorum fitnessa git kalınlık gider belindekii...göbek zaten kalmaz..

0|0
    0|0
  • bence böyle süpersin ideal ölçüler

0|0
    0|0
  • sen hamama gıt tellak halleder tellak derken kadın tellak yanı

0|0
    0|0
  • ben size fitness öneririm bayanlar...eğlence bakımından...

0|0
    0|0
  • plates yap

0|0
    0|0
  • bayanlara pilates daha iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kilon problemin yok senin , bence plates yapmalısın 4.dersden sonra farkı goreceksin ...

0|0
    0|0
  • Tabiki plates en uygunu.

0|0
    0|0
  • Sana önerim pilates bence kilo vermene gerek yok özellikle şikayetçi olduğun bölgelere yönelik hareketleri fazlalaştırabilirsin. Hem pilatesle vücudun esner, duruşun güzelleşir ve sıkılaşırsın.

0|0
    0|0
  • ben boy 173, 56kiloyum zayifsin diyorlar, kilo almaya calisiyorum, sen zayiflamak istiyorsun, cok sasirdim..

0|0
    0|0
    • aslında sanırım yanlış ifade ettim kilo olarak belki normal veya zayıf gibi gözükebilir fakat bölgesel yağlanma var

• Fitness

0|0
    0|0
  • Plates.

0|0
    0|0
  • bence evinde oturabilirsin rahatça.

0|0
    0|0
  • Bölgesel kilo vermen gerek. Diyetisyene git.

0|0
    0|0
  • bence fitness

0|0
    0|0
  • ikisini de yaptım ve pilatesi daha çok seviyorum. ve kesinlikle gözle görülür etki yaratıyor kısa zamanda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...