Kızın ilgisini çekip mutlaka cevap vereceği şey ne olurdu?

pekte muhabbetimiz olmayan bir hatunla konusmaya çalısıyorum sabahın köründe beynim durdu

ne yazıyımda mutlaka cevap vermek zorunda kalsın ..

'kadın' adı üzerinde ortaya bir yem attıgında iş konuşmaksa ondan üstünü yok.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• İlgisini çekecek sevimli kısa bir mesaj.

Ufak samimi bir iltifat et mesela ve günaydın dile.

İltifatın ince olmalı. Gözleriniz deniz, bakışlarınız kartal laga lugası yapma.

0|0
    0|0
    • son cümleyi de diyiceksin sandım :D de öyle yavşayan bir şekil yapmak istemiyorum sadece cevap vermesini saglayacak hatta konunun devamını getirebilicek bişey arıyorum

• Haha :)

Asılmak değil bu, yavşamak da değil.

Gayet arkadaşça bir takılma bile olabilir bu söylediğim. Doğru dozu tutturabilirsen.

Zira profesyonel ellerde bu basit taktikler bile büyük silahlara dönüşürler ve konuşma sonunda uyguladığın manipülasyonun başarı seviyesine göre dilediğin izlenimle ayrılırsın sohbetten.

Yakınlık- uzaklık ilişkisini de sorgulatmaz.

Zaten etkileme odaklı, ilgi çekecek, keyifle cevap alınacak bir oyundur bu.

Oyunun adı da: flört..

• senin içine filozof kaçmış :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Dostum bende aynı şeyleri düşünüyorum şu anda şöyle faceden ilgi çekici güzel bir muhabbet için güzel bir başlangıç, hayır dün günaydın demiştim :D

0|0
    0|0
    • hahaha düşün dostum :D sabah sabah başka işimiz gücümüz yokmus gibi bide bunlarla ugrasıyoruz

• 12 Ye kadar zamanım var şöyle kral bir şey bulsam içinde ufak bir iltifat okuduğunda azıcık tebessüm ettiricek abartısız bir şey (: Sana da kolay gelsin :D

• Karşısına otur, çaktırmadan bak.

Elinle işaret yap, iki dakka bir gelsene acil de..

Gelince, ''bakışmak mı istiyorsun konuşmak mı?'' diye sor.

Bakışmak derse, git o zaman ordan seyretmeye devam et de.

0|0
    0|0
Yükleniyor...