Merhaba arkadaslar bir iliskım var?

Arkadaslar rusyadan bir kıza asgım ona ondan hoslandımı soyledım bılıyorum dedı pekı benı farketmedınmı hıc dedı anlıcanız oda bana asık istanbula geldı gecen yaz bırlıkte dolastık annesını babasını fılen sureklı ekıyordu tabı bıraz dıl eksıklerımız var zor anlasıyorduk onun ingilizcesıde cok ıyı rusyaya gerı donduler ve ben bekledım bana mesaj atmasını faceden eklemesını ekledı cok zaman gectıkten sonra bana cok kızmıs cunku ona bende rusyaya gelıcem demıstım sureklı beklemıs benı facedende kızıyordu hıc mesaj atmadın diye fılen ben asık oldum ona facedende senden cok hoslandım dedım oda bana istanbulda nasıl baktını hatırlıyorum anlamıstım zaten dedi bende senden hoslandım dedi ama oda bana asık benım yas 18 onun yas 19 sizce problem olurmu ingilizce bıle zor anlasıyoruz:) ?

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

• sevgi, saygı aşk olduktan sonra hersey cözülür, rus kız arkadaslarım var icleri dısları bir en azından, önyargıyla yaklasma umarım dil sorununuda halledersiniz,mesela sen ingilizceyi ögrenir onada türkce ögretirsin:) simdiden mutluluklar inanırsan hersey olur

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• O ne abi oyle anlasamiyosan nasil asik oluyosun

0|0
    0|0
    • anlasabılıyoruz sadece bıraz sıkıntı var anlasabılmekte.

• yaş sorun olmaz tabide sen de burda kızmı kalmadı elin ruslarını bulmuşsun inanamıyorum size yaa

0|0
    0|0
    • ask her ulkedekı kızdan bırıne carpabılır :)

• der der merak etme bu konunun peşini bırakma sakın sonra ilerde sorun olur bak söylim de böyle böyle güzellikle anlatta olsun

• Dedin gibi yapıcam bakalım geldıklerınde 1 ay fılen kalıyorlar bende o ara sureklı gezerım bırdahakı geldıklerınde ıse ailesiyle tanısmak ıstıcem :)

• rus kızları çok pis oluyo la boşver

0|0
    1|0
    • ben ilkiyim onun.ustelık cok durust bana karsı canım benım ya.

• istersen olur yeterki sevgini hissettir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• olmaz bence ruhlarınız anlaşmış ama filen diye ogretme falan ya da filan de

1|0
    0|0
    • sanırsam o turkceyı bıraz daha ıyı konusmaya bakıcak bende ıngılızceyı.

• onu da yapmaya calısırım tesekkur ederım.

Yükleniyor...