Kızlar mı daha başarılı erkekler mi ?

Kızlar mı daha başarılı erkekler mi? Kızlar ve erkekler arasındaki fark nedir?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• erkekler verilen işi cesaretini kullanarak yapmaya çalışırkar yani benim hiçbirşeyden korkum yok gibisinden... olursa olur olmazsa çıkarım işten diye.. biuran evvel mesai saatinin bitmesini beklerler.. kızlarsa cesareti çalışma azmine bağlı olaraktan var elindeki işi bütün titizliğini kullanarak yapmaya çalışırlar birde bakmışız ki kızlara verdiğimiz işi süper birşekilde evindeki işine önem verdiği gibi önemvermiş yapmış teslim etmiştir... ya işten atılırsam işime son verilirse korkusu yok sadece kızlardaki güven ve iş azmi acaba beğeneceklermi ya beğenmezlerse gibisinden olan düşünceleri onlarında başırısını ortaya çıkarıyor.. o yüzden kadın eleman çalıştırianlara bi bakınız hep ciddilik görüntü titizlik gibi vs.. işleri genelde bayanların yapması da bunun içindir...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Başarılı derken hangi konuda başarılı olduğunuda yazsaydın keşke , bayanları her konuda daha başarılı buluyorum sebebi ise tek bir sözleri ile dünyadki erkeklerın yarısından çoğunu kendilerine köle edebilirler =)

0|0
    0|0
  • ya ders konusunda felan kızlar daha başarılı kanaatimce çevreme göre..ama iş hayatında bence erkekler daha başarılıdır..elbet istisnası olabilecek bir konudur bu fakat erkekler

(bayan demiyimde kızan çıkar :) ) kızlara göre daha alınması güç kararlar altına imza atabilirler.

0|0
    0|0
  • Fırsat eşitliğinin sağlandığı ortamda belli olur yoksa hiçbir 2 durum birbiriyle kıyaslanamaz.herkesi başarı çıtası farklıdır ve kimin neyi hangi zor şartlarda yaptığı dışardan genellikle görül-e-mez.

0|0
    0|0
  • tarihe bak hangi icat bir kadına ait? elektrik, ampul, ucak, araba... hangisi ? bunun cevabı yeterli olacaktır

0|0
    0|0
  • ne konuda basaridan bahsettigine bagli. aslinda esitler sadece yuklenen yukleri basari olarak gorup gormeme farki var toplumlarda.

0|0
    0|0
  • tabii ki erkekler ama kızlarıda yabana atmamak lazım :D

0|0
    0|0
  • çalışan daha başarılıdır... tabiki çalışma mantığını bilmek şartıyla...

0|0
    0|0
  • işine titiz gösteren ister kız olsun ister erkek ister başka bişey :D başarılı olabilir :D

0|0
    0|0
  • kızlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• nerede olduğuna bağlı

0|0
    0|0
  • walla bence her alanda erkekler daha başarılı. bkz; en iyi ahçılar, en iyi kuaförler, en iyi makyörler vs...

0|0
    0|0
  • kızlar konulara genelde duygusal baktıkları için başarısız olurlar erkeklerse her zaman cesurdurlar bu yüzden başarılı olurlar ( tabi genelleme yapmıyorum)

0|0
    0|0
  • Kızlar daha başarılı.Herhalde sorumluluk bilinçleri daha gelişmiş olduğundan olsa gerek .Neyi nasıl yapacaklarını çok daha iyi biliyorlar bu yüzden hep bir adım önde davranıyorlar .

0|0
    0|0
    • vala ben hiç öyle zannetmiyorum.bizim dediklerimiz hep lafta.kayda değer bugüne kadar ben hiç bir kadının bi başarısını göremedim.genelde şunları gördüm haberlerde gazetelerrde kitaplarda kadın erkek eşit.kadınlarda erkeklerin işine el attı...kadınlarda iş dünyasında siyaset dünyasında yer almaya başladı...yani demek istediim şu ki kazınlar hep bi adım geriden geliyor.zaten sonradan yaratılamdı mı kadın?kadının doğasında var...

• kızlarda sorumluluk bılıncı oldugu ııcın kızlar daha basarılı

0|0
    0|0
Yükleniyor...