Aileniz ve akrabalarınız yok ne yapardınız?

Geçen yıl istanbulda bir arkadaşımı ziyarete gitmiştim,çöp tenekesinden ekmek toplayan yiyecek bir şeyler arayan insanlar çocuklar falan gördüm,görene kadar ya da hatırlayana kadar şükretmeyi çoğunlukla unutuyoruz.o gün anladım ki şu takım elbiseli makam arabalarıyla caka satan lavuklar onların şakşakçıları bizlerin onlarda adi dediklerinden çok daha adiymiş aslında.biliyorum herkesin kendine göre sorunları var ya da bizlerin uydurduğu sorunlar,elbette herkesin yükü kendisine göre ağırdır.ama şöyle düşünün anneniz babanız ve akrabanız yok napardınız?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende o cocuklar gibi mücadele ederdim

0|1
    0|0
  • Ya soru cok güzel ama hic kolay degil biliyormusun napardim ben ?

0|1
    0|0
  • Başımın çaresine bakardım

0|1
    0|0
  • karalar bağlamam

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bahsettiğin adamları senin çöpten ekmek topluyanlarında oy vererek seçildi..kızsan da sinirlensende nafile.. ama sorunu özüne gelirsek allah kimseyi sahipsiz anasız atasız gardaşsız bacısız ıssız öküz bırakmasın çok zor olur..

0|1
    0|0
  • Kimsen yok mu sana destek olacak. Kimsen yok mu elinden tutacak. Varsın olmasın kimsemiz biz çöpten ekmek toplar kimseye eyvallah etmeyiz.

1|1
    0|0
  • şu hayatta insanın yakınının olmaması tutunacak dalının olmamaı kadar zor bir şey yok.hepimiz ailelerimiz sayesinde bir yerlere geliyoruz ama onlar daha baştan 1-0 yenik başlamışlar hayata.sanırım onlar en büyük mücadeleyi veriyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...