Bugün dünya mühendisler günü artık bir şeyler bekliyoruz sizden :) çiçek filan ne gönderiyorsunuz bize ?

Selamunaleyküm...

öncelikle jeolog meslektaşlarım ve sonrada genel olarak tüm mühendislerin mühendisler gününü kutluyorum..

inş hepimiz elimizden geldiğince ülkeye hayırlı ve duyarlı birer bilimci oluruz teşekkürler hayırlı geceler herkese...

link

Güncellemeler:
vay arkadaş ya ben sizden eleştiri almak hakaret almak için yazmadım soruyu bu nedir ters bişileriniz varsa içinizde saklasanız daha iyi olurdu ama sizi de anlıyorum.

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Site 18 lik mühendislerden geçilmiyor, hayy maşallah ..

0|1
    0|0
    • haha iyiydi :D

• gizlenip istediğini yazanlarında haddi hesabı yok değilmi

• fenomen olmak gibi bir telaşım olmadığından soracağım soruyu da, yapacağım yorumu da gizli yaparım. Zira hakaret, argo, küfür etmedikten sonra gizli yapmam kimseyi rahatsız etmemeli değil mi?! Sanki gizli yapmasam dövecen!

Kızlar Ne Diyor 7

• Mihendis gunumedi cikti

Hrr gun bir ozel gun olmus isimiz var

0|1
    0|0
  • Aleykümselam. Soruna 5 yıldız verdim. Bütün mühendislerin mühendislik günü kutlarım seninde kutlu olsun :):)

0|1
    0|0
  • Bir daha karşıma mühendis çıkarsa topuklarımı vura vura kaçıcam...

Ne çektim sizden!

0|1
    0|0
  • Elini sallasan mühendis...

0|0
    0|0
  • vuhuu ben de mühendizlik öğrencisiyim mühendizz sayılırım hani nerde ödüllerim hediyelerim..asdsf

0|0
    0|1
  • sen ölmemişmiydin çoçuk

1|0
    1|1
  • allah o mühendislerin bin türlü belasını versın (amin)

Not:genelleme yapmak yanlış oldu sanırım, sadece benim aşalık sevgilimin belasını versin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• vay arkadaş herkes gününde hediye alır..eşek gibi çalıştığım yetmiyormuş gibi bide işçiler para istiyo ya la benden..

0|1
    0|0
  • iyiki doğdun yok bu değildi

mühendisler gününüz kutlu olsun :)))

0|0
    0|0
  • Bir buket yaptıralım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...