Bir Fenerbahçeli olarak Fenerbahçenin Türkiye kupasından elenmesini istiyordum benim gibi düşünen var mı?

Çünkü kanımca bu sene ligde şampiyonlukda tek rakibimiz olan Kasımpaşa kupadan çokdan elendi ve haftada tek maç yapıyorlar.

0|0
1110

En İyi Kız Görüşü

• Keşke hiç baştan katılmasaydınız,Kasımpaşayla ezeli rakip olduğunuzu bilmiyorduk :)

2|0
    2|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• Futboldan da hiç anlamam.

Kasımpaşa'ya kadar düştük mü ya, üzüldüm.

Demeyin öyle, elenmesin.

0|0
    0|0
  • bence de her sene almasakta olur..

0|1
    0|0
  • Sen öyle san hadi bizi geçtin Beşiktaş'tan korkun bence tabi bizden daha çok korkun göstereceğiz size gününüzü devre arasından sonra

0|0
    0|0
  • ben üzüldüm açıkçası iki kupayı alamazmıydık aziz yıldırımda elenmemizi istiyordu onu bazen anlamıyorum ne elenmesi ya saçmalıyor bazen

0|0
    0|0
  • neden böyle seyler yapiyorsun ):

0|0
    0|0
  • Fethiyespor işi ciddiye almış çok iyi oynadılar... Ben Galatasaray'ın da elenmesini istiyordum...

0|0
    0|0
  • o senin düşüncen çok kişi taraftar elenmek istemez

0|0
    0|0
  • Ben de istiyordum zaten aziz yildirimin da dedigi gibi kupadan gelen paralar oyuncularin mac basina ucretlerini bile karsilamiyordu zarar ediyorduk

1|0
    0|2
  • Lig başı ; Hedef 3 kupa

Lig sonu : 404 not found error

0|0
    0|0
  • Fenerlilerin hep mi bir bahanesi olur :)

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 10

• Kardeşim de Fenerbahçeli ve Fenerbahçe'nin yaptığı haksızlıklardan dolayı elenmesine sevindi. Rakipler küçümsenmemeli. Önümüzde çok hafta var. Ligdeki çoğu takımın ileride nerede olacağı belli olmaz.

0|1
    0|0
  • kupa sonunda takıma verilen para 1.750 euro

kupa boyunca oyuncuların alacakları extra para 2.000 euro

artı fazla oynanan maç trafiği

artı değersiz bir kupa

fethiyeye yenilmemiz çok güzel oldu sahaya " YüceAtatürk" yazısı ile çıkan bir takıma yenilmek güzeldi.

maddi açıdan çok iyi hamle klup böyle yönetilir

0|0
    0|0
  • sanki siz 3 kulvarda birden ilerliyorsunuzda birde elenmenizi istiyorsun,sizde haftada 1 maç yapıyorsunuz ve 2 haftada 1 kupa maçına çıkamayacak kadar kötü bir takımmısız?

0|0
    0|0
  • Bahane hep bahane.

0|2
    1|0
  • 0|0
    0|0
    • sezon öncesi ERSUN YANAL:3 kupaya da talibiz

Avrupadan elenince ERSUN YANAL:önümüzde 2 kupa var 2 side bizim olacak

Türkiye Kupasından elenince ERSUN YANAL:Tek bir amacımız var oda ligi şampiyon bitirmek

Sezon sonu ERSUN YANAL:Seneye gümbür gümbür gelip 3 kupaya da talibiz

şimdi yine ağlayıp ayak yapmayın :D

• Turkiyede büyük takımlar:

Galatasaray: en çok lig ve türkiye kupası sahibi, ilk ve tek en çok avrupa kupası sahibi

Fenerbahçe: galatasaraya 14 yıldır evinde yenilmiyor. Direnkanarya...

Çok yalnızız tepede TEK BÜYÜK GALATASARAY

0|1
    1|0
  • Çok haklısın dünyadaki bütün iyi takımlarda haftada 1 maç yapıyorlar (B.Münih,Barcelona,Psg)

0|2
    1|0
  • Lig şampiyonluğu için iyi oldu

1|0
    0|0
  • Elenmesini istiyordum ama bu kadar erken değil. Şöyle spor toto süper ligi takımına elenseydi.

0|0
    0|0
  • zaten elendi 106 yıldır yenemiyormuş:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...