3-5 yaş arasındaki erkek çocukların anneye, kız çocuklarının da babaya yavşaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben demiyorum Freud diyor, daha düzgün tabirle hoşlanması, onunla ilgili fanteziler kurması, kız çocuğunun babasındaki fallusa imrenerek babayı anneden, erkek çocuğun ise anneyi babadan kıskandığı gibi şeylerin olduğunu söylüyor Freud. Sizce doğru mu bu teori? Eleştirileri alalım, buyrun cenaze namazına

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Freud'un canı sıkılmış.

1|1
    0|0
  • bir anne bebek dogduktan itibaren onu besler sever altini degisir kucaklar öper ninni söyler vs gunun tum saati onunladir ve gitgide cocuk buyudukce bu zaman azalir hele kardes gelince biraksalar bir kasik suda bogarlar kiskancligindan

insan sevdigini kiskanir bir cocuk annesini babasindan babasini annesindende kiskanabilir

ama bu sadece normal sevgidir fantazi olarak söyleyen salakmis tövbe tövbee

0|1
    0|0
    • fantezinin anlamını yanlış ya da eksik biliyor olabilirsin ,illa cinsel fantezi anlamında değil, kırbaç kelepçe falan için fesat senin :D

• icim fesat degilde turkcem zayif :D

• insan zayıf ve eksik yönünü tamamlamak ister kızlar güce muhtaçtır babaya,erkekelrde şefkat isterler babalarda pek olmayan durum budur yani

1|1
    0|0
  • seni daha gönderemedılermı ya bu siteden.hani atıyolardı senı

0|0
    0|0
  • ben küçüklüğümden beri babamı haz etmem bide ondanmı hşlanıcam ahahha :D

0|1
    0|0
    • insan babası hakkında bunu söyler mi bilmem?

sığınacak liman her zamanlar o kişilerdir

• he sığınacak liman :D

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...