Fethiyespor'un başarısını nasıl buldunuz canlar? Sizce kupayı alabilirler mi?

Kardeşimiz canımız ciğerimiz FETHİYESPOR'u canı gönülden tebrik ediyor kupada başarılarının devamını diliyorum. Sizce FETHİYESPOR bu sene ziraat Türkiye kupasını alabilir mi? Durumu nasıl değerlendiriyorsunuz?

Bu arada sayfadaki tüm FETHİYELİ dostlarıma canlarıma BANDIRMA'dan selamlar, sizi çooook seviyoruz <3 <3 <3

BANDIRMA & FETHİYE

Valiliği omayan illerin dostluğu!...

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• elazığı geçmesi durumunda bandırma fethiyeden daha favori olurdu cidden

1|0
    0|0
    • Fethiye'miz de inanılmazı başardı ama :) biz nasıl kaybettik ben ona üzülüyorum :( ama olsun Bandırma & Fethiye farketmez bizim kardeşimiz onlar ;))

• "Balıkesir yenebilir ama Fethiye imkansız" diyordum ki Engin Hoca 3 günde takımı toparlamış. İmkansız diye bir şey yok ve hemşolar bunu yine gösterdi.

Dün babamla iyi eğlendik, sonraki turda bir Fethiyespor-Beşiktaş maçı bekliyoruz artık

1|0
    0|0
  • hayırdır galatasaraylımısın:) canımız ciğerimiz felan döktürmüşün kim bleyledi seni fenere küçüklüğünden beri yoksa babanmı:)

1|0
    1|1
    • Hayır arkadaşım ben ne bir galatasaraylıyım ne de beşiktaşlıyım. Ben BANDIRMASPORLUYUM doğuştan Anadolu takımı tutarım şehrimi desteklerim FETHİYE bizim kardeş kulübümüzdür onların başarısı bizim başarımızdır...

Problem?

• ya delimisn nesin baban fethiyespor yöneticisimi kendi reklamınızımı yapıyon

• hayır ya Fethiyespor bizim kardeşimiz

• Bandırma harcar , Şikebahçeye benzemezççç

0|0
    0|0
  • İlk önce tebrik etmek istiyorum. eliniz kolunuz dert görmesin. yalnız ben olayın aslını öğrendim. Olayın aslı ;

Fethiyesporlu oyuncular, Fethiye'de kar yağmadığı için KAYMAYA Kadıköy'e gelmişler hepsi bu.

1|0
    0|0
  • alamaz da bence iyi oldu bu senede başkası alsın kupayı hep fener almasın

0|0
    0|0
  • fena oldu

0|0
    0|0
  • Fena koydunuz :D

Ligde ki durumunuza bakınca Final hayal tabiki ama bu galibiyet özgüven aşıladı takıma hem kupada hem ligde faydasını görürsünüz :))

0|0
    0|0
  • abartmamak lazım kazandı sevindik eğlendik ama kupayı alması hayal bile edilmemeli

0|0
    0|0
  • fethiyemmmm benim :)

0|0
    0|0
  • soru detayı tv programından selam yollar gibi olmuş kardeş:D burdan bizi izleyen fethiyedeki amcalarıma eniştelerime:dd

0|0
    0|0
  • Başarmak ıçın ınanmak gerek olabılır yanı

0|0
    0|0
  • ha alırrr :D

0|0
    0|0
  • ulusal kanalda şow yaptılar seramonide, fazla yaşatmazlar kaydırırlar ayağını ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yok abartmayalım,bu sene biz alacağız:)

0|0
    0|0
  • fethiyesporu tebrik etmek gerek

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ın 16 yılda yapamadığını Fethiyespor tek maçta yaptı helal olsun :)

0|0
    0|1
  • şunu gördüm ki büyük takımlarla oynarken küçük takım gol attırmamak için top rakip takımdayken ve kaleyede yakınsa 7-8 kişi nerdeyse oraya yıgılıyo büyük takımlar buna alışık değil hiçbir büyük takım maçında böyle birşey görmedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...