Spor sadece futbol mu?

spor denince akla sadece futbol mu gelmeli yoksa başka spor dallarından haberdar mı değiliz ?

ben 10 yıldır avcı-atıcıyım.yüzme, doğa yrüyüşleri bisiklet binme gibi uğraşılarım var.

futbol dışında hangi spor dalı-dallarıyla meşkulsünüz?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• benimde dikkatimi çekiyor haber yayınlarında bile spor bültenleri yanlızca futbol.ben futbolu hiç sevmem.bende bisiklet motocros doğa keşfi gibi spor yaparım.

0|0
    0|0
    • sende benim kafadansın.

• bulunduğun il-ilçede poligon atıcılık kursu-derneği varsa bilgi alabilir hatta bir avcı-atıcı olabilirsin.

• anladım teşekkürederim.hayırlı geceler.gününüz aydın olsun

Kızlar Ne Diyor 3

• Spor sadece futbol değil ama ülkemizde futboldan daha başarılı olduğumuz spor dalları varken neden hala basketbol ya da voleybol gibi sporlara da yönelmeyip sadece futbol izleriz anlamıyorum,bence bir maçtan sonra en az 2 saat spor programları bir pozisyon üzerinde konuşuyor,aynı şey basketbolda da geçerli olsun mesela programlar yapılsın,TV'nin buna katkısı olmalı yani,benim de asıl alanım basketbol,futbolla ilgilenmediğim dönem bile çok sinir olurdum futbol programlarına ne bu böyle her saat her dk futbol diye ama şimdi de o programlar için deli oluyorum izlemediğim saat yok:) Cidden futbol ayrı bir bağımlılık ben basketbolu çok ayrı severim ama şu an futbol basketbol sevgimin birazcık üstünde ne yazık ki engel olamıyorum:)

0|0
    0|0
  • Cok spor var ve izlerim hep ama en cok ilgimi ceken Futbol Basket sonrada tenis

Hepside toplarla oynaniyor diyemi ilgimi cekiyor ne :D

0|0
    0|0
    • TOPlarla mı ne

orada bir vurgu var sanırsam ?

• küçümsemedim yanlış anlama

bisiklet ve yürüyüş bunlarda bir spor dalı(pilatesten emin değilim)

• kadinlarin futboluda var sevmem basket oynamayi cok istemistim ama annem henuz ben 12 yaslarimdayken birak basketi dusunmemi kosmama bile ayip diyen bir insandi ::P ayri oldugum icin rahatim istedigim sporla ilgileniyorum futboluda cok seviyorum

• spor sadece futbol demek değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• valla motocross,dağcılık,kayak,dağ bisikletiyle uğraştım ve halada uğraşıyorum..futboldanda nefret ederim..

0|0
    0|0
  • boks, fitness, voleybol

0|0
    0|0
  • Futbol bana göre terördür. İzliyormuyum malesef izliyorum.

0|0
    0|0
  • Bodybuilding.

0|0
    0|0
  • başka sporları yapmıyorum ama takip ederim. formula 1, basketbol.. tenis de izlerim arada.

0|0
    0|0
  • Bazıları için sadece kazanç kaynağı hemde fazlasıyla ;) İddaa çıktı mertlik bozuldu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...