Ruh ikizine mi inanırsınız yoksa zıt kutupların çekimine mi?

Ben ruh ikizinin daha güçlü olabileceğini düşünüyorum.Zaten ruh ikizi dediğimiz kavram birebir aynı olmanın yanı sıra birbiriyle ortak zevk ve düşünce yapısıyla beraber tamamlayıcı bir durum.Ancak zıt kutupların çekimini de görmezden gelmek zor fazla iyi toparlayamadım sanırım :D siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• senin ne uyuz bir tipin varya gezkalı kendini çok güzel sanıyo ya bole tipler şişko

0|0
    0|0
    • Kisilere hakaret etmeden seviyeyi koruyalim guzel kardesim.

• sen onun avukatımısın bırak kendi konuşsun

• Vücut ölçülerim şuan normal ancak ergenlikten önce kiloluydum.Kilolu insanları bununla yargılayanların beyinlerinin çok gelişmediğini düşünüyorum ben :D

Erkekler Ne Diyor 4

• yok ruh ikizinle sürekli çatışırsın..zıt kutuplar en iyisi..birbirinizi tanıyana kadar hayat bitiyor..

0|0
    0|0
  • Ben zıt kutup veya ruh ikizi gibi şeylere inanmıyorum bir sıcak bakış ve gülümseme oldu mu her türlü anlaşırım

1|0
    0|0
  • 2 sininde ortası olmalı bence çok zıtlık olursa hep kavga olur çok uyumluda olunursa bıkkınlık getirir bir yerden sonra ortasını bulmak lazım :)

0|0
    0|0
  • Ruh öküzüm var benim.

1|0
    0|0
    • hahahahahahah :D benimde ruh öküzüm var ama kız versiyonunu ilk defa senden duyuyorum

• Ben aynı zamanda arkadaş olamayacağım bir insanla sağlıklı bir ilişki içerisinde olamadığımı düşünürüm hep o yüzden iyi :D

• Hmm tamam .

Kızlar Ne Diyor 2

• ikisine de inanmıyorum

0|0
    0|0
  • bilmem bir eş olduguna inanıyorum :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...