Sevgiliniz size bunu söylemese ne düşünürdünüz ?

benim bayım ehliyete yazıldı bugün ve sabah haberim oldu buna mesaj attım sabah günaydın diye napıyosun diye sorduğumda yatıyorum dedi işe gitmiyo musun dedim bugün ehliyete yazılacağım izinliyim dedi bende benim niye şimdi haberim oluyo kimim ben dedim oda bir savunma yapmadan oy yerim seni benim aşkım bitanem hayatım hatunum bana alınmışta trip mi atarmış dedi tamam dedim susuyorum bir şey demiyorum kapattım konuyu ama kızgınım aynı şeyi ben yapsam kıyameti kopartır

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ehliyet için izin mi alacaktı... Yuhhh... oha..yani.. Tuvalete giderken de izin istiyor mu?

0|0
    0|0
    • izin alsın demiyorum mesele o değil siz erkekler niye bu kadar sığ düşünüyosunuz ?

• ben izin alsın demiyorum ehliyete yazılacağım yarın işte mutluyumda şuyumda buyumda birşey söylesin ama

• İyi de ya.. bu lafı bile edilecek bişi değilki.. Sanki Nikah için Traih almışcasına tepki gösteriyorsun..

Ehliyete yazılmış..daha kursu- direksiyon dersi filan nerden baksan 2Ay süreci var.

Erkekler Ne Diyor 4

• Kaşınıyorsan kendine kaşagı bul şekil arama. Ne yapsam kıyamet koparmis. Zorun ne yani. Bu adam sende tapulu mu? Sana endeksli mi yaşıyor. Tuvalete giderken senden de izin alsin mı peki?

0|0
    0|0
  • sonuçta sorduğun da yalan söylememiş işteyim de diyebilirdi

0|0
    0|0
    • tamam da insan bir söyler izin alsın demiyorum sormasam haberim olmıcak ya buna kızıyorum

• aynı şeyi ben yapsam kızıyor akşam oluyo konuşuyoruz telefondan gün içinde neler yaptığımı,ne yemek yaptığımı dahi ayrıntısına kadar anlattırıyor bana

• kendine göre haklısın ama bu basit bir mevzu bu kadar büyütmemek gerek niye izin söylemedi falan bunlar çocukça şeyler altı üstü ehliyet sınavına gidecek yani sana geceden mesaj mı atsın istiyosun aşkım ben işe gitmicem ehliyet sınavına gidicem ya çok saçma

• Büyütülecek Bişey Yok Bunda

0|0
    0|0
  • amk sölemeye mecburmu ehliyete yazılırken imam nikahlı karısımısın ben olsam yazılcağımdan bile haberin olmazdı dua et gene sölemiş hesapmı vercem bide

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...