Kapat

Müzik dinlerken kendimi kaybediyorum, dede'den rezil olup torunu beğenmek :(

özellikle, yolda tek başımda yürüdüğümde müzik dinliyordum bugün hayatımın en utanç anıydı, sokak ortasında bu soguk havalarda kimse yoktu hadi dans edeyim derken yürürken bağıra bağıra, oysa ki kendimi kaybettiğimi farkedememiştim, önüme aniden dede ile çocuk çıktı. utanmaz kız, aahh ah nerde o eskiler denmeye başladı, tepkim şok birşey diyemedim daha sonra da şimdi ki genç zamaneleri hepsi hortlak mi öyle bir deyimi vardi öyle denmeye başladı. saygınlığımı bozmak istemedim çekip gitmek ayıp olurdu iyi günler dede dedim hepiniz delisiniz git burdan git cabuk gözümü gözükmeden dedi, gittim ama yanindaki çocuk bana tip tip tip baktı ve gülümsedi.. ve bugün benim facebook'umda buldu ve mesaj attı, bugün çok komediydin dedem adına özür dilerim, yaşlanınca böyle oluyor dedi cevap vermedim veremedim ama en zoruma gidende dedesinin bana söylenmeye başlamasıydı, bir yandan o çocuk çok tatlı gülümsemesi vardi beni benden aldı cevap vermek istiyorum rezilligim yüzünden gururum el vermedi :( eeehh çocuk ne tatlıydın öyle masmavi gözlerin harika bakışın vardi, kumral saçlısın ama en çokta gülümsemeeeenn beni etkilediiiiiiii yahu... :(

NOT: ben deli gibi dans etmeyi seviyorum, hayatımda can sıkıntıyı gidermek için dans ederek ve çizim yaparak geçti.. dans edemeden duramiyorum ki. bir yandan çizim yapamadan duramam ki

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• babanın köyün orta yerinde limon tarlasındaki ürünlerde iyi para ediyormuş hani.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...