Kadınlarda karın kasları

Merhaba benim sorum şu, kadınlarda karın kasları haftada 3 gün çalışmayla ne kadar zamanda çıkar ve neler yemem gerekiyor ?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Şöyle söyleyeyim; disiplini - uykuyu onu bunu geçtim, karın kaslarını çıkarmak %50 çalışma istiyorsa bunun diğer yüzdesi de mutfaktan geçer.

İçerisinde kardionun da önemli bir yer tuttuğu dört günlük profesyonel ve istikrarlı bir program, altı-sekiz ay sonrasında en güzel şekilde meyvesini vermeye başlayacaktır.

Bu noktada sizin şu anki fitlik durumunuz ve çalıştığınız ortam önemli elbette.

İşinde ehli birine danışın.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• karın kaslı olan bayanlar hep ilgimi çekmiştir (:

0|0
    0|0
  • p90x diye bir program var onu uygula. nerden bulurum dersen torrentten indirebilirsin lakin türkçesi yok. youtube'da p90x diye aratırsan insanların gün gün çektiği fotoğraflı videolarını bulabilirsin. 90 gündekideğişimi görürsün.

0|0
    0|0
  • kadın veya erkek farketmiyo. Haftada üç gün çalışmayla çıkmaz. Sadece sıkılaşır. Orta halli biçim kazanır :)

0|0
    0|0
  • hiç bir şey yememekle başla..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• eğer mesleğin bu değilse karın kası işine hiç girme 4-5 ay emek verdiğin şey 1 haftalık ihmalle gider özellikle biz kadınlarda östrojen yağlandırdığı için dahada zor ama illa yapıcam diyosan program vereyim

0|0
    0|0
    • Evet yapmak istiyorum çok sevinirim :)

• baklavaları göstermek için, birincisi ordaki kasları çalıştırarak hacimlendirmen lazım gözükmeleri belli olmaları için, ikincisi görünebilmeleri içinde yağ oranının düşük olması lazım.8 min abs workout yaz googleye o programı uygula faydasını görürsün ileriye doğruda eve bir fitness topu alıp ceunch on ball uygularsın 7-8 aya sonuç alırsın ama unutma yüzde 40 çalışma yüzde 30 uyku yüzde 30 beslenne önemli

• Çok sıkı bir şekilde protein almalısın diyetisyene başvur bu yüzden onun dışında yağ oranın önemli yağ oranın %10 falansa 3 ayda çıkar ama fazlaysa 6 ay olabilir

0|0
    0|0
  • prpteinli besinler yemelisin en az 3 ay daha var

0|0
    0|0
Yükleniyor...