Evlilik teklifime sevinmedi en azında daha mutlu olacağını düşünüyordum normal davrandı ..Soğudum.??

Hiç beklemedeği bir anda evlilik teklif ettim o arkadaşının yanına gitmek üzereydi ..Evlilik teklif ettim benle 1 saat daha olabileceğini sandım ama o arkadaşının yanına gitmeyi onla görüşmeyi tercih etti ..Beni sevdiğinden şüphe ediyorum şu an ayrılımayı düşünüyorum..Siz olsanız sevgisinden şüphe etmezmisiniz?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Ederim tabii , bunu kutlamak yerine arkadaşa gitmek de neyin nesi?

0|1
    0|0
    • bende anlam veremedim çok üzücü oldu benim için öyle önemli bir olay yaşadıktan sonra hiçbir şey yokmuş gibi davranması kötü..

• yol ver gitsin

Kızlar Ne Diyor 4

• kötü olmuş :/

0|0
    0|0
  • Kaç yıldır çıkıyor olmanıza bağlı belki o senden soğumuştur

0|0
    0|0
    • 1 sene

• Bu elbet senin olduğu kadar onun da hayatını baştan sona değiştirecek bir karar belki daha hazır değildir seninle beraber yaşlanmaya

• Bi nokluk var şimdi ortada..

0|0
    0|0
    • aynen çözemedim gittiği arkadaşıda çok samimi laf söyleyince aynı tasa koyma diyor kendini..

• Ne demek istiyor arkadaşı senden önemliymiş yani hemde evlilik teklifi ediyorsun peehh durma be ayrıl gitsin yazık etme kendine...

• Bekleme ayrıl.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Seviyorum ya böyle hayal kırıklığına uğratmaları...

Haha... Helal o kıza... :)

0|0
    1|1
    • profil resmine göre verdiğin cevap normal aslında ...Burda bir soru soruyorum yorum yapman gerekmiyor illa Şebeklik yapmaman gerek anladım ..Efendi gibi başkalarına yaz yorumunu..

• Beni güldürdün :) harbi diyorum ..Tmm kardeş sen takıl yaz burda kendi başına bundan sonra ...

• Sizi neşelendirdi isem, ne mutlu...

İyi geceler...

Yükleniyor...