Sevgili olduğunuz ilk zamanlarda kızın elini tuturmamasını uygun karşılıyor musunuz?

sevgili olduğunuz ilk zamanlarda kızın elini tuturmamasını uygun karşılıyormusunuz

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• ne kadar sevgili olduğunuza bağlı...

0|0
    0|0
  • Soru edatlarını ayrı yazmamasını hoş karşılamıyorum.

1|0
    0|0
  • Elini tutmazsa neresini tutcak ?

0|1
    2|1
  • bence çok hoş bi' durum ağırdan alıcak kendisini biraz, diğer kızlardan farklı olduğunu göstericek böylelerine her zaman daha çok ilgi duymuşumdur

0|0
    0|0
    • tabi bu süreyi abartırsa çocukta soğur abartılmadığı sürece güzel

• Bunu sorun etmedin hiç. Bi kızın Elini tutmak için acelede etmedimde. Zamanı yeri gelince kendiliğinden olur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • en iyiside zorlamamak zaten şu ilk cümlenden anladığım kadarıyla sen anlayışlı bir erkeksin heralde

• Anlayışlıyım genelde :) sadece bir kızın elini tutmayı nefis mücadelesi olarak görmüyorum. HEr ilişkinin aşamaları vardır. hepside zamanında güzeldir bence.

• bencede herşey zamanında güzel

• elimi tutamıyosan koluma girermisin?derim.ona da hayır olmaz bir gören olur ailem yakınlarım filan derse saygı gösteririm.ama üç gün sonra bu istikrarı bozarsa...

0|0
    0|1
    • ee

• bende ilk zamanlarda diye bunu kassetmiştim

• yukardaki yazında onu kastettiğin belli olmuyor.açıklama ekle ki millet şey olmasın.

• Uygundur .

0|0
    0|1
  • İlk zamanlar mı? İl gün 2. satte eve götür diyen bile var ona ne diyeceğiz :P

0|0
    0|1
    • evet öyle diyende var böyle diyende

• saygı duyarım

0|0
    0|1
  • umarım medenı hukuktakı gıbı nısanlanma evlılık vaadıyle olur sozune takılıp boyle yapmıyorsundur.elınden tutma nısanlanma vaadıyle olur havalarındasın gıbı geldı de ondan dedım

0|0
    0|1
  • Her zaman şunu söylerim

"gerçekten seven bir erkek bırakın öpmeyi, elini bile tutmaya çekinir"

bence gerçek olan budur.

0|0
    0|1
  • evet cok iyi birsey boylece kiz kendini soutmus oluyo sevgilisinden :D

0|0
    0|1
    • ilk zamanlar dedim herzaman değil mesala sevgiili olduğun ilk gün tuturmassa ne kaybeder

• yerine gore , mesela herkezin ortasinda sevgilime baracak falan değilim , dedigim gibi sadece sert bir sekilde bakarim o zaten anlar benim ne demek istedigimi ;)

• karşılamıyorum mümkünse dokunmasın

0|0
    0|1
  • hoş karşılamam tabiki oldu olacak bir araya gelince tokalaşalım merhaba diye

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• kararsızım

0|0
    0|0
Yükleniyor...