Okuyun ve sizce ne düşünüyor benim hakkımda kendi düşüncesi ne bunun???

arkadaşlar 2 yıl önce ayrıldığım eski erkek arkadaşım( o 28 yaşında ben 23 yaşındayım ) bu yaz benimle bahane bulup konuşmaya başladı.. biz böyle arkadaş gibi konuştuk gezdik falan. bana eskisi gibi bir şey aramızda olamıyacağını bir beklenti içinde olmamam gerektiğini söylemişti. sonra biz bununla muhabbeti bitirdik.. aradan baya zaman geçti.. bugün metroda işe giderken yanımdaki adamın parfümü bana onu hatırlattı.. sonra bir anlık duygusallıkla buna mesaj attım... xxx konuşabilir miyiz diye.. oda bana hangi konuda dedi. öylesine bir konu yok aklıma geldin dedim... oda bana bence başkasını aklına getirmeye çalış hatta onun seni hatırlamasını sağla daha iyi edersin ya da çalış bir işte aklına işinden başka bir şey getirme yazdı... bende zaten çalışıyorum her neyse dedim. nerede çalışıyorsun diye sordu.. söyledim işte nerede olduğunu... çalışmak en güzeli eskileri ve yaşadıklarını unutmaya çalışman en iyisi dedi..tamam yazdım ..yeni bir hayata başlaman dileğiyle dedi.. teşekkür ederim iyi dileklerin için ben yeni hayata başladım zaten dedim.. oda bir gün bir yerde buluşup konuşuruz belki ama değişmez bir şey yazdı... bende senden bir beklentim yok hatta kimseden yok ben kendime bakıyorum artık kendimle ilgileniyorum planlarım var güzel bir iş bulmak diş tedavimi yaptırmak falan yazdım... oda Şu an çalışma vaktim başladı planlarını hayata geçirmekte geç kalma evde kalırsın sonra yazdı... bende cevap verdim.. dahada konuşmadık... bu konuşmalardan siz ne anlam çıkardınız... benimle ilgili ne düşünüyor olabilir...önceden bir kız arkadaşım bana senin adını duymak istemiyor o evlenecek demişti.. bende eminim öyledir demiştim. sonra buna düğün ne zaman diye mesaj atmıştım cevap vermemişti... bugün onuda sordu neden öyle bir şey yazdın dedi.. evlenicekmişin öyle duydum dedim... bir şey demedi işimle ilgili sorular sordu...

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• kızım destan yazmışsın ya.

kısaca yazsana ben yarısını okudum.

0|0
    0|0
    • ozaman yazının altlarda olan konuşma bölümünü okurmusun

• iyide ben burda onu suçlayıp kendimi sütten çıkmış ak kaşık yapmıyorum ...zamanı geri alamam.ama pişmanlık duydum...ne yani hiç mi bir daha sevmeye falan ya da sevilmeye hakkım yok sanki...

• ayrıca mesele nerden nereye geldi..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...